12 Các câu trả lời

Saya due ikut apps ni 22/11 , ikut doctor 23/11 . Baby bump dah nampak mase 2bulan haritu 😆 saye buncit sikit tapi jenis buncit leper and boleh sorok dalam seluar . Ni dah 3bulan takleh sorok dah terang terang nampak bangun pagi biase usap perut dulu 🤣 3bulan dah macam 4bulan , mungkin perut jenis besar 🤭

Sama due..23/11 😅😅.. just exact the same.. baru 3 bulan but perut dh mcm 4 bulan preggy hahah 🤣🤣

Sy 14/11 mse 2bulan tu dah nmpak dah baby bump😅 skrg 3bulan lbih .. scan hari Selasa lepas baby dah start gerak sikit2(mse scan doc bgthu baby gerak) tp mammy tak rase pon baby gerak.. InsyaAllah semoga baik2 sje😊

wahh bestnya awal dh nmpak bby bum 😇😇

saya perut berlemak 😂 try baring telentang pastu kempiskan perut. kalau sebelum mengandung if kita kempiskan perut akan rata sampai ke bawah. sekarang ade nampak kembung kat rahim. tekan2 keras. itulah dia 😍

oh mcm tu ya sis?? kalau tekan2 keras kt situ eh baby duduk? sy selalu tekan belah kiri kdg2 keras

hai sy due 22 / 11.. xnmpak baby bump lg. sy mmg asal buncit sikit.. hehe. risau gk tkot janin tak membesar. tp normal la kan.. bru nk msuk 3 bln..

tula kann.. alhamdulillah. aamiin2

Sy nmpk sikit je. Mcm buncit lps hbis makan. Mgkin sbb badan sy jenis besar. Kalau momies yg jnis bdan kecil2 mgkin dh ketara sikit 🤭

tu la kan sama la jenis berisi lambat la sikit nampak..tak sabar nak pakai baju pregnant kan 😂

Saya 10/11.. tapi tak nampak lagi baby bump. Bila la nak nampak ya Sebab selagi tak nampak rasa macam tak percaya dah pregnant

Sy 18.11 perut nak masuk 5bulan dah nmpk ☺️ tap perut sy nmpk kpdaa buncit sikit . HAHA !

Isteri saya pun due bulan 11. Ikut hri ni dah 11mngu 6 hari. Dah nmpk sikit baby bum dia

wah yekee alhamdulilah awal nmpak baby bum tu ☺️

saya anak second. mmg nampak ketara bby bump. 😵‍💫 due date 10/11

wahh anak kedua mmg boleh nmpak awal yg sis baby bum

13w+ dah takboleh sorok bump jalan pun dah mengah rasa mcm dah sarat

wahh bestnya dh nmpak bby bum..smoga dipermudahkan sis 🥰

Saya harini 13w3d. Baby bump tak de lagi lemak bump ada la 😂

haha sama la kita ..tak pasti lemak bum ke bby bum ni 😂