21 Các câu trả lời

X betul tu. Depends pada org juga kot. Sy lahirkn baby girl. Sy masa mengandung mmg langsung x de make up nk cantik2 nie. Muka pun x de seri, kusam. Good thing, rambut sy langsung x gugur, shining saja dan mudah urus. Bau bau pun sy alah. Bab penampilan mmg out lah. Hehehe. Nasib masa tu PKP 1, x de sgt kuar g mana. Hanya pergi keje balik keje.

bagi saya mitos. sebab anak first saya malas makeup n bersiap, malas mandi (boy) pregnant kedua suka melawa, kat rumah saja pun nak melawa, suka mandi malam tengah hari (boy).. yang ketiga pun semua suka.. makan je tak suka mcd, kfc, pizza.. baru bersalin (boy) 😂

Malas atau rajin tiada kaitan menentukan anak lelaki ke perempuan. Yg sy tahu, muka berseri dpt anak lelaki... kalau muka kluar banyak jerawat dan hidung macam jambu air tu akn dpt anak perempuan. Klu kembar lelaki perempuan tu, mmg x rase apa perubahan pun. 🤔Tu pengalaman sendiri la. Tapi kadang2 tak boleh percaya juga.

Saya dua2 pregnancy girl, dua2 tak keluar jerawat

sy masa preggy ank sulung muka berseri2 je even xmekap.. xnmpak pucat pun.. org duk puji cantik mesti girl katanya.. tp bila scan n lahir boy😂😂.. sb ada staf compny preggy baby boy jgk dia sebaliknya muka kusam n malas mekap n bersiap katanya

Mitos sis. Saya pregnant baby boy and saya punya suka bersiap tu kalah masa tak pregnant. Kalau tak 1 jam depan cermin mmg x sah. Sampai hubby tunggu saya hampir nak siap baru dia pergi mandi. Ye lah nnti struggle dgn “takde baju” lagi hehehe

Ikut badan jga kot, sya mlas jga bersiap, klau nak dating dengan husB apa yang Di pkai kat rumah Jlan je tak reti bersiap, sjak pregnant adalh 4,5 kli make up suka², kdang pgi check up bersiap skit², tpi kluar bby boy

Depends orang,macam saya dengan kakak saya time pregnant kami memang langsung malas bersiap cantik2,tapi muka kami nampak seri mengandung. Kakak saya dapat baby girl, saya scan haritu dapat baby boy😁

VIP Member

Tak jugak. Saya time pregnant ritu mmg sejenis malas nak bersiap sangat. Tambah musim covid pakai mask je manjang, lagilah 1 makeup tak pakai. Tengok2 keluar girl. 🥴

Mitos rasanya. Sy sepanjang pregnancy ikut mood, ada masa sy rajin sgt bersiap sekali dgn makeup lah bagai, ada masa sy sarung je apa yg ada. Tp keluar boy.

tak semestinya sis . tengok pd masing2. tapi saya pun macam tuuu kdg smpai rimas pakai tudung, tp sy rajin bersiap n makeup mcm biasa. scan2 boy. hehehe

x semestinya...Saya langsung x suka bersiap Paling pantang pakai make up..rupa2 bila scan BBY girl ditunjuk....

Câu hỏi liên quan