134 Các câu trả lời

sama la sy pun 4weeks but skrg sy keluar spoting brown colour...worried sgt...before this pernah kena n miscarriage...hopefully kali ni xjadi lagi...

tahniah bkal mmy.sya pun 4 mnggu 3 hri.moga smua nya bjln lncar..aminn

alhamdulillah..sama dgn saya.. 4 mgu 4 hari... scan tadi nampak kantung.. 2 minggu lagi kena scan lagi untuk tengok baby..skrg belum nampak lagi.. semoga baby kita semua membesar dgn sihat..

Tersalah check tarikh period should be 3 weeks baru, tapi tercakap dekat Dr 6 minggu patut la x nampak. Nampak mcm telur kecik je . Tapi alhamdulillah semoga yang baik-baik hendaknya ❤️

sama kita sis. sy nda pasti lg brpa mnggu tp if ikut kan period terakhir sdh 6 week . tp yg I rasa belum smpai 6 week pun.. sebab period I x teratur . if 4 week apa simptom dia ?

saya nak tanya normal ke, kalau kat rumah kita test upt 5 kali +ve, bila cek dekat swasta -ve, adakah hcg saya slow atau macam mana. kalau nak ikutkan saya dah 4weeks

but , saya upt kat rumah 2kali ve . check swasta doct terangkan sebelum scan sbb kalau kandungan baru 4minggu dia memang masih tak nampak . so doct buat 2M appointment baru scan balik untuk tengok sama ada ve atau tak .gitulah saya :)

Saya dah 5 weeks tapi scan belum nampak lagi dr suruh datang lagi 2 minggu hehe doakan saya dan baby sihat dan selamat sampai bersalin Aamiin 🤰🥰

Assalamualaikum..saya baru nak masuk 4 week, ni first baby..perlu ka saya pegi check dok utk lebih lanjut..sb skli pun saya x rujuk ng dok lagi ni..

Saya try saja saja. Lepastu saya jumpa doktor , doktor kata dinding tebal tak dapat nak nampak apa apa. Normal ke dinding tebal untuk minggu 3-4 ?

Ya... syukur. Masih awal... Dah scan early pregnancy di klinik swasta pd Rabu lps & baru je td buka buku pink di KKIA. #AdvancedMaternityAge

TapFluencer

Alhamdulillah now dah 4 weeks 2 days. Ikutkan 21/4 ni period, tapi malas nak tunggu late period so check pregnancy test and result positif 🥹

samalaa. dah gi klinik confirm pregnant/scan ke?

Câu hỏi liên quan