134 Các câu trả lời

Alhamdulillah.. tahniah sis.sma sy pon 1st baby.. dah 3 minggu. semoga Allah memelihara kndungn kita dgn baik inn shaa Allah 😇

last period bila?

4week 2day klu ikt jangka last trikh period.. hri tu silap g test awl sgt..period normal.. tibe2 bln nie period tk dtg lgi dh lewat 4hri.. bdn ase letih.. sedngkn tk buat ape pn.. kepala pn pening.. kerap kencing.. perut kram.. mls nk test lgi.. tgu 2mgu lgi bru test.. klu ad rezeki.. dh 10thn tk merasa.. gugur ank no3 mse ngan ex husb dlu.. nie kire dh 10thn la tk ngandung.. klu ad rezeki ngan husbnd skrg.. 5bln dh nikah.. alhamdullilah.. 🥰🥰

Sy kalau ikut kan 4minggu 3 hari. Tp masih lom check upt lagi sbb itulah takut false alarm. Maybe tggu 10 hari lagi kalau period x dtg. Nasi perut kembung, berangin n kentut. Lps tu mual n pening. Harap ada rezeki lah.

memang pon sebb tu la sye mlas nk gi check up awal2 tunggu 10/08 bru gi buat buku pink😅

TCC 4 tahun.. IUI 14/7.. hari ke 12 sy cek UPT ve pagi td cek pakai clearblue digital tulis prgnt 😭😭 doakan sy dan kandungan.. sekarang ni nk kira kitaran haid ke kitaran IUI? Klu ikotkan priod sy bulan lps 28/6 tapi sy iui 14/7.. bile pakai clearblue die tulis 2-3.. so sy mengandung dh sebulan ke baru 2 minggu??

Hi moms, kalau ikut last 1st day period sy , sy prgnnt around 5weeks macm tu.. hehe First baby🌸 Upt 4brand positive .. pg scan tak nampak apa. tapi bawah ari2 ne sakit laa tapi kadang2 dtg, ad masa tu kalau lambat buang air kecil kejap je dia dtgg sakitt .. sembelit sakit perut normal kaa takutt pula 😥😥

kalau ikut simptom², instinct seorang ibu mengatakan mcm ada.. 🤭 tunggu waktu period je dlm 2 3 hari ni.. kalau delay, baru cek upt. harap² ada rezeki 2nd baby ni.. 1st baby gugur tahun lepas nak masuk 3bulan. Doakan sy ye semoga ada rezeki lagi malaikat kecil menghuni rahim sy.. 😊

Mcm mana nak tahu kte pregnant ke tak? Sbb sy dah buat upt..naik double line tapi 1 line samar2. Adakah sy pregnant? Dah 4 hari lewat dtg bulan. Belum jumpa doktor lagi..

sama macam sayaa jgak siss .

mcm mana nak guna clear blue tu. sy ikut dlm gambar asyik error je.. sakitnya hati . dh la mahal... 2x bli dua2 error.. tlg explain mcm mna guna.. alat test tu sensitif sgt.. sy nk jg guna clear blue tu😅

Saya penah sekali error. Sis cuba try rendam je lama2 dalam air kencing tu sampai dia naik tulisan pregnant. Time yang error tu sebab saya rendam sekejap sangat

sy 1st time hamil.. 4 week 6 day.. bru kawen bulan 2 aritu.. alhmdulillah.. seronok sgt sbb kakak sy yg dh berbelas tahun belum ada rezeki bulan 4 aritu dh lekat.. bertambah excited lar sy.. semoga dipermudahkan ye bakal2 ibu semua.. 😊

sis . awak ada Rasa apa² ke 4minggu . sebab saya pelik takde rasa apa² tanda pun . upt saya Menunjukkan positif . tapi tak pgy klinik lagi . saya nak tggu seminggu lagi . tracker saya menunjukkan 4minggu hari ni

Update?

Câu hỏi liên quan