35 Các câu trả lời

Kandugan saya baru 5 week..first bby..tkda alahan lagi...tapi normal ke kalau bgun pagi je badan panas mcm demam n kerap pedih ulu hati

Syukur sis tak kena morning sickness. Saya sampai 5 bulan alahan teruk. Enjoy your pregnancy journey sis 💓. Take care okey 😘😘

Normal kot sbb sy pn masa awl pregnant tkde alahan apa apa loya ke pening ke.tp dh 17week br rsa loya tu..cma tk kerap la.

Normal sis, saya 1st baby dulu dan skrg 2nd baby 31weeks ni tda juga morning sickness dan alahan. Enjoy the moment sis

VIP Member

Alhamdulilah sis.. Saya masuk sebulan preggy baru alahan.. Tapi alahan saya teruk sampaikn kurang air dalam badan..

don't worry. my 1st pregnancy sampai bersalin no morning sickness dan boleh telan semua makanan😅

sy pun mcm tu jg .. ank 1 st xda alahan,... girl... yg 2nd ni pun xda alahan gak, bru2 ni scan boy..... 🤗

normal. saya kandungan yg pertama ni tak rasa apa2. alahan semua dekat suami. saya rileks je. 😂😂

VIP Member

Sama mcm saya. Tkde alahan sepnjg pregnant. cuma awal2 sblm dpt tau pregnant sakit pgang & perut je.

kdang xda alahan, mungkin boleh bgkak kaki, atau kulit kering/hitam/berjerawat. depends pd bdan ibu tu