8 Các câu trả lời

Pada trimester pertama, pada umumnya week ke-6 adalah ketika embrio masih sangat kecil dan perkembangan awal sistem saraf berlaku. Bagi kebanyakan suplemen, seperti Neurogain PB, disarankan untuk dimakan sepanjang kehamilan, termasuk pada fasa awal ini. Bagaimanapun, adalah baik untuk berunding dengan doktor anda sebelum mengambil sebarang suplemen, termasuk Neurogain PB, untuk memastikan ia selamat dan sesuai dengan keperluan anda dan bayi anda. Jangan ragu untuk mendapat nasihat profesional daripada doktor anda agar anda dapat membuat keputusan yang terbaik untuk kesihatan anda dan bayi anda. Semoga menjawab soalan anda dengan jelas. Teruskan mendapatkan sokongan dan maklumat yang bermanfaat dari forum komuniti ibu hamil dan menyusui. Wishing you a healthy and happy pregnancy journey! https://invl.io/cll7hzz

1st trimester nieh fokus dlu on folic acid je sis and healthy foods masuk 2nd trimester doctor sndri Akan suggest apa lagi perlu add on xperlu membazir duit beli supplement make sure doctor suggest or prescribe bru boleh consume yea. For additional protein boleh minum susu LFM if you’re overweight or obese mom if you’re underweight boleh minum FCM for additional protein intake just consume twice a day dh mencukupi

Saya taktahu pasal Neurogain ni. Tapi saya makan folic acid biasa je 😂 memang makan dari Sebelum pregnant. Lepas dah pregnant still makan sampailah doc prescribed ubat lain and now makan ubat yang doc bagi je. Yang lain saya taktahu pulak 😂 sebelum awak beli, doc takde terangkan cara pengambilan dan bila boleh start amik ke?

Utk first trimester doktor sy bgtahu sy kena mkn folic acid & ubat tambah darah je (doktor sy benarkn sy mkn ubat Iberet Folic 500). Lepas da habis 3 bulan, baru bole mkn calcium & omega 3 klo xde mslh lain. Klo sis nk mkn juga neurogain pb tu, cuba tnya doktor tu, bole ke xsis mkn ubat tu

Hi, neurogain ada omega yg bantu merangsang perkembangan otak baby. Recommended utk ambil bila start 7 months ya. Awal2 ni tak perlu pun lagi. Focus folic acid yg penting awal 3 bulan ni utk perkembangan tulang belakang baby

Saya ada tgk org share kalau nak makan neurogain @ ganilia tu masa kandungan dah 7 bulan ke atas, kalau makan awal2 ni anak terlebih aktif bila lahir nanti. Ni apa yang org lain share dlm sini & tiktok.

sye xmkn apa2 supplements tmbahan selain drpd doctor prescribed sahaja.

Upon doctor's prescription

Câu hỏi liên quan