16 Các câu trả lời

due sama 8/12 tp dah selamat bersalin seminggu yg lalu, 27/11 aritu, x ada bukaan langsung, docter induce masuk ubat bawah dan induce drip, masa ni 38w2d dah, docter kata baby x nk bsr dlm perut, uri mcm x dpt salurkan zat kt baby dah tp alhamdulillah baby matang dah blh bersalin dpt lah lahirkan baby 2.5kg😊

x ada tanda apa2, dah masuk ubat induce melalui bwh baru turun tanda, docter pun suggest keluarkan je baby awal sbb dah matang, lgpun baby susah nk bsr kt dlm perut nk dpt 3kg pun mustahil

Saya pun due 3/12 tp takda tanda2 lagi. Baby seronok duk dalam ni😂 dah pujuk2 pun dia gerak2 je, takde lagi pun tanda2 nak keluar. Esok kena serah diri🥺 semoga dipermudahkan urusan mommy2 semua🫶🏻

saya due 2/12 pun blm bersalin lagi dh pucuk mcm kt baby hmm dah tk larat dh tolong doa kan saya cepat bersalin ya ank yg ke3 dah 40week 5ari

sya due 7/12 belum ada tanda lagi..dah pujuk tapi baby masih selesa duduk dalam perut..dah mcm² senaman buat tapi still tak jalan..semoga dipermudahkan urusan ❤️❤️🥰

mcm ank pertama sy. 39 minggu tpi masih aktif dlm perut. last2 sy paksa berjln keliling rumah selama 3 hari berturut2. hari ke 3 tu selamat bersalin. 39 minggu 3 hari😊

sama sis, saya pon edd 08/12. false contraction mcm da kerap tp baby masih xnak keluar. semoga kita sama² dipermudahkan urusan bersalin dan baby sihat² saja hendaknya

sma la sis sya pulak due 3/12 ni tp bby x nk kluar lg penat da pujuk ngn buat snman tp still x nk kluar jga hrap ursan kita d permudahkan ya sis ❤️

due 12/12.. sama 🥺 tkda tanda lgi nk bersalin..sy ank pertama, ramai ckp ank pertama ni lmbt kluar.. btl tak mommy, tk sabar dh nk jmpa si bby 🤧

Sama la 12.12 tapi belum ada tanda tanda lagi ni.. kalau takde jugak 11.12 kena serah dri, gdm dc

sy due 10/12 belum ada tanda lagi..badan makin ringan pulak..aduhai. semoga dipermudahkan bersalin sebelum due..ank 1st awal 2 minggu dr due .

Mommies, selalu kalau tunggu tanda ni baby mmg dah kt laluan la ye? sakit tak? apa tanda baby dah kt laluan ye? -tumpang tanya ye tt-

bykkan jalan.. kalau solat tu sujud lama².. try jln itik ke.. sbb kalau overdue nt kena induce.. sy xtahan sakit tu