45 Các câu trả lời

TERHARU TAPI GITULAH REALITINYA Mesej yg menyentuh hati dari seorang wanita.... ■ Saya bekerja 24 jam sehari.. ■ Sayalah ibu... ■ Sayalah isteri... ■ Sayalah anak perempuan.. ■ Sayalah menantu... ■ Sayalah jam loceng.. ■ Sayalah tukang masak... ■ Sayalah pembantu rumah... ■ Sayalah guru... ■ Sayalah pelayan.. ■ Sayalah nenek... ■ Sayalah jururawat.. ■ Sayalah jurukamera.. ■ Sayalah pengawal keselamatan.. ■ Sayalah kaunselor.. ■ Sayalah selimut... 📝saya x ada percutian 📝saya x ada cuti sakit 📝saya x ada cuti harian 📝saya bekerja siang malam 📝saya sentiasa 'on call' Dedikasi untuk semua wanita. Wanita adalah karakter yg paling unik umpama garam 💋 Adanya dia tidak diingati. Tiadanya dia menyebabkan segalanya menjadi tawar!! SELAMAT HARI WANITA SEDUNIA 😘😘😘😘😘💃💃💃💃 💛💙💜💚❤💗💓 😘😘😘😘😘 *#8march* Khas kepada semua wanita.🤗

slmt hri wanita sedunia ☺ jga Untk Dri sendri, dan untk ibu2 diluar sna yg kuat semngat💪 dan berjuang Untuk anak yg bakal lahir nnt in sha allah .. smga mnjdi ibu jga istri yg trbaik Untk kluarga terCinta😍💋

Happy woman day to all woman in the world! May Allah always bless you all😘 #tApwanitabesi

Selamat Hari Wanita kepada semua ibu ya. Harap ibu2 semua kuat utk jadi wanita hebat

Selamat hr wanita utk smua.. Jdlah wanita/ibu yg sgt kuat tuk kelurga anda.

VIP Member

Selamat Hari Wanita Sedunia buat semua para ibu 🌹🌹🌹 #tapwanitabesi

VIP Member

Selamat Hari Wanita sedunia buat semua wanita, anda seorang yang hebat

Selamat Hari Wanita Ibu² dan bakal ibu semua 😊🌹#tApWanitaBesi

Super Mum

#tAp wanitabesi Selamat hari wanita utk semua wanita seluruh dunia.

Alhamdullilah.. Sudah Selamat bersalin sempena hr wanita