41 Các câu trả lời

Tahniah sis...sy pn sme jgk...baby sept tp keluarnya july...nk ikut birthday papa dia...bby boy jgk...41 hari dah..tp bru 27 hari pantang😆😆

Haah..terima kasih...hehehe...😂😂

Alhamdulillah ., tahniah sis . Selamat berpantang . Due sy 16/9 nie . Anak first . Doakan sy dipermudahkan ya 🥰

terima kasih awak 😘. aamiin² Ya Mujib 🤲. semoga awak dgn bby sihat selalu, dan dipermudahkan urusan bersalin nanti ya 😍

VIP Member

Alhamdulillah ,tahniah sis,doakan saya selamat bersalin,sekarang tngah inducs belon..bby sl21/9..tapi nk keluar ogos

terima kasih sis ❤️. in shaa allah, Allah permudahkn urusan bersalin sis. aamiin² Ya Mujib 🤲🥰

Saya due 1/9 ni. Belum ada apa2 tanda. Mengeras pun tak kerap. Main main ja. Hmm. Selamat berpantang puan. Tahniah

semoga dipermudahkan urusan bersalin awak nnti ya. 😍🤲. terima kasih awak 😘

sy pon sme.. due bulan 9..5 hb 9,thun lps.. tapi 18 ogos dh beranak dh.. bby x sbr2 nk keluar

🤭🤭. rasa lega bby dh kluar.

Alhamdulillah, tahniah sis selamat berpantantang.doakan sy dipermudahkan juga, due sy 4.9 ni

Aamiin,selamat brpantang sis.doakn sy smoga dipermudahkn brsalin thun dpn bru msuk 3 bln😊

terima kasih awak 😘. semoga awak dgn bby sihat selalu & dipermudahkan urusan bersalin nanti ya 😍🤲

Alhamdulilah tahniah. .slmat berpantang... mudah2n smua urusan kita dpermudahkan.. Aaminn..

terima kasih sis ❤️. aamiin² Ya Mujib 🤲❤️

tahniah sis..alhamdulillah sy pun bersalin bilik 6 hospital melaka 15/8 yg lepas..❤😅

eh. yeke. sehari selepas saya 😍. tahniah awak 😘

Tahniah sis. Alhamdulillah dipermudahkan segalanya💗 Aaminn Allahumma Aaminn

Câu hỏi liên quan