41 Các câu trả lời

Alhamdulillah senangnya sis bersalin. 😍 Sy bufday bulan 9 Harpa baby lepas 37 weeks nak keluar jugak dah. Hehe. Senang nak sambut bufday maknya, anniversary maknya dgn bufday anak sekali. Hehe Baby sulung 🙈 Doakan sy ye. Due patut 6/10 ni

alhamdulillah sis. 😍. in shaa allah sis, Allah permudahkan urusan sis nanti. semoga dua² nya sihat selalu. aamiin² Ya Mujib 🤲

Alhamdulillah. Tahniah sis. Slmt berpantang. Sy due 11/9. Skrg 38w. Senronok baca. Harap sy dpt sama nikmat rezeki mcm sis, dpermudhkn bersalin n boleh bby smbut bday skali dgn ummi die bln ni. Doakn sy ye. Jazakallahu khairan sis.

terima kasih awak 😘. saya doakan aeak dipermudahkan urusan bersalin nnti. semoga awak dgn baby sihat. aamiin² Ya Mujib 🤲❤️

tahniah sis..alhamdulillah..saya pun sama..dua 2.9...tahu 19.8 sakit perut...nk bsalin rupanya..alhamdulillah..malam awal muharam dia lahir.. "hero mama" baru 6 harii... semogaa kawan2 yg lain dipermudahkan segala urusan. .

alhamdulillah. tahniah juga buat sis 😍. in shaa allah. aamiin² Ya Mujib 🤲

alhamdulilah da selamat bersalin.. tapi 37week da boleh bersalin eh sis.. skrg sy 36week 3day..sy ni anak kedua ni.. mengharap sngt dipermudahkan urusan kali ni.. nak sangat bersalin normal..

alhamdulillah. selamat dh sis 😍. ya sis. masa anak sulung pun sya lahirkan dia 37 weeks. in shaa allah sis, saya doakan urusan sis dipermudahkan Allah S.W.T.. aamiin² Ya Mujib 🤲

Sy sepatutnya bersalin 15 sept...tapi bersalin awal sbb baby kecik dn air mentuban kurang..bersalin 20/08/20...di hospital melaka juga😁😁...bersalin emergency czer...😁😁

tahniah sis 😍. tak pe. as long as awak dgn baby ok. ❤️

Alhamdulilah selamat berpantang sis, saya pun due 5.9 nie. Doakan urusan bersalin saya dipermudahkan juga harap baby keluar awal mama dah xsabar nak jumpa baby 😍 anak sulung...

terima kasih sis ❤️. in shaa allah, Allah permudahkan urusan bersalin sis nanti. 😍. wah, excitednya anak sulung. semoga dua² nya sihat aja ♥️

Tahniah.. bagusnya sis senang bersalin, lps tu awal pula.. harap2 sy juga keluar awal la 🤭. Dah penat asyik overdue saja setiap kali bersalin 😅

VIP Member

Tahniah Puan 😍😍 Baby saya pun tak sabar. Due 3 Dis 3019. 16 Nov 2019 dh keluar 😂. Alhamdulillah dah 9 bulan sekarang. Selamat berpantang Puan 🙂

halah³. bam². comelnya dia 😍. tahniah puan. semoga baby puan sihat selalu. terima kasih ya ♥️😍🤲

alhamdulillah selamat berpantang bestnye dh kluar awal..sy skrg 39w 5days.hari² cuma rase Senggugut je.masih menanti.xbranak jugak 1/9 serah diri.

terima kasih sis ❤️. wah dh 39 weeks. semoga dipermudahkan urusan bersalin ya sis 🤲🥰

alhamdulliah..slmt bpntang,risau la sya..sya pun tgh tggu due nk bslin,skrg dah msk 37 mggu 3 hri tpi blm Ada lgi klur tnda2..soalan sya pla sis..

terima kasih sis ❤️. in shaa allah lepas ni turn sis pula. semoga dipermudahkan urusan bersalin ya sis 🤲.

Câu hỏi liên quan