22 Các câu trả lời

saya masa 39week, bukaan 2 cm buat mcm2 senaman jalan itik exercise mcm2 still 2 cm. Petang tu ajak suami bersama, malamnya terus contraction datang

Sama laa saya sis due date 22/9 anak first. Tapi still tadak tanda, saya dah buat macam2 senaman dahh. Makin dekat hari due date makin risau pulakk 😅

Kann risau la pikir macam2 kdg tu 😌Semoga baby kita baik2 saja & selamat dilahirkan. Tak kisah dah sakit nak beranak yang kisahnya nak baby selamat keluar ja kalau boleh nak cepat2 dia keluar ni dah 39 weeks dah apa tanda pun takda susah hati juga la 😔

sy due 14/9..tpi xda tnda2 nak bslin..hri due jgak kna serah diri sbb gdm..nsib xdn nk induce..jlan dh buka..15/9 dh selamat bersalin..

sama kita.. 22/9 pun kena serah diri klau takde tanda lagi 😂 perut duk mgeras memain mcm tu je.. semoga urusan kita smua dpermudahkan

Aminn semoga dipermudahkan urusan kita 🤲🏻

sy 21/9 ni mmg blm ada tanda..tp pengalaman mengandung sblm ni mmg 40 weeks beranak kecuali 1st baby 41weeks.. santai je..

sy 19/9 pon belum ada apa² tanda lagi. hari² dok tunggu kot ada tanda² nak bersalin tp still xde lagi 😅.

Sama la, jumpa dr hari ni. Dah dpt surat admit ward 25/9 😅. Harap² la baby nak keluar sblm tarikh admit.

Salam. Sy due 24/9. Takde tanda jugak. Org kata try amalkan makan bendi. Saya pon baru nak cuba

Itulah takda tanda langsung, takde turun darah lendir lagilah takde pakai pek kosong je putih je pek pun sakit lagilah takde cuma kerap kencing jelah. Hah tulah try la ikhtiar makan bendi tgk macam mana. Sy makan kurma la apalah macam2 try dah ni

saya pun due date 22/9, alhamdulillah dah selamat bersalin 38w 10hb haritu 🙈

Alhamdulillah saye da slmt bsalin kul4.50ptg td. Baby boy brt 2.9kg..

Kita sama due 22/9, tapi masih belum ada tanda2 lagi

Câu hỏi liên quan