54 Các câu trả lời

sy beli Jew yang set lengkap tu.. ade kt jual kat tiktok rm299 siap ada beg, tilam bby lagi baju² smua comel² tk payah dh beli satu² hehehe

saya tengah bulan 9 tapi baby pakai baju kakak dia je la😆 barang² lain dah beli sikit² sabun apa semua tu . tapi banyak lagi nak topup ni

saya beli sikit2 xrasa sgt... cukup 8bulan dh complete semua... but xbeli bnyk... beli yg perlu ja... nnti time pantang shopping lagi la...

seeloknya beli baju yg ada butang depan sis kalau newborn. baju2 mcmni xpe beli kemudian. baju butang ni mudah skit sbb baby ni lembut lagi

sy due 12/7 ni ,beli barang² baby pun start 37w 😌😂😂 sy tak beli byk baju ,baby kn cepat mbeso..sy beli pe yg perlu je dulu 😊

saya 8bulan preggy pon 7 helai je baju😅 dh lahir baru beli byk2 dan skrg anak saya 6bulan masih bole pakai baju 0-3bulan punya😂

sya semua dh beli start 4 bln tinggal pampers Je lagiii nk masuk 7 bln baru beli... sya beli sikit2.. sbb x nk klng kabut pla nnty...

Saya due bulan hujung bulan 9 brg totally hmpir complete risau klo 1st bby berslin awl tu yg siap2 prepare tgl cuci bju bby je ..

Saya due bulan hujung bulan 9 brg totally hmpir complete risau klo 1st bby berslin awl tu yg siap2 prepare tgl cuci bju bby je ..

Saya due bulan 10, semua dh lengkap kecuali mandian je .. nmpk mcm lama lagi kan tapi sebenar tak, sekarang masa semua cpt ☺️

Câu hỏi liên quan