64 Các câu trả lời

In shaa Allah..akan smp ms utk awak merasa..alhamdulillah sy diberi peluang lg..lepas 10tahun..byk kan sbr..doa..Allah pasti bagi ganjaran pd org2 yg sabar..

selagi ada rahim..sis akn hamil..percaya la..serah 100% pada Allah❤❤ sy doakan sis yg ttc dpt rasai nikmat yg sy rasai skrg..amiinn aminnn..

Aamiin. Moga ade rezeki sis. Btw, sy nak share. Amalkn mnum air zamzam smbl bdoa mntk dkurniakn zuriat in sha Allah blh jd ikhtiar jgk..

Terima kasih semua.. Saya dah cek tp nasoh samar2 .. Terima kasih doakan saya.. Saya pn akan doakn sis semua da rezeki jgk

doakan saya dapat baby jgk.. 3 hari lps cek upt positif walaupun smar2.. ari tu 7 hari lewat tp pagi td datang bulan

In shaa Allah.. Moga ada rezeki utk awk.. Moga Allah perkenankn keinginan awk utk mengandung. Bykkn berdoa pd Allah..

InsyaAllah. Moga Allah mudahkan urusan puan dan suami dimurahkan rezeki zuriat. Aamiin ♥️

InnshaAllah..mudah-mudahan juga 1 hari nanti sis dpt mengandung..amin..byk2 bdoa yaa sis.

In shaa Allah jgn berhenti doa pada Allah satu hari nanti Allah pasti Allah bagi aamiin

Aminn ya rabb... InsyaAllah sis, moga Allah perkenankan hajat sis.. Aminnn 🌷

Câu hỏi liên quan