13 Các câu trả lời

Sis banykkan minum air suam dgn air lemon madu buat suam2 panas camtu, banykkn bawak mandi. Lepastu pantau oxygen guna oximeter tu ye, jgn kurang dari 95. If kurang atau jantung jadi laju or sesak nafas ke terus ke emergency ye. Saya dlu pernah kne covid waktu usia kandungan 28 minggu. Tapi alhamdulillah takde yg mudarat just sakit tekak dan ada kahak saja🥰 moga sis cepat sembuh ye🤲🏻

Sy pernah kena covid jugak masa 22 weeks, mak sy 3 hari buat sup ketam. Minum air masak bnyak2, makan vitamin, active kan diri (klau demam). Betul, bagus minum air kelapa, tp since sy pregnant, mak sy x bgi sy minum air kelapa lgi. So ikhtiar minum air masak bnyak2. Biar kencing selalu , keluar penyakit dlm badan

Semoga cepat sembuh nasihat sy, jgn mkn ubat sebarngan kena tnya dlu dgn doktr sbelum nak mkn.. kalau demam pnas or x de slera mkn. please jujur bgthu cac..kawal pergerkn baby..minum bnyk air kelpa..

sama. saya br abis kuarantin. kandungan da 22w. semua simptom ada tp alhamdulillah 2ari ja thn sakit. mkn panadol, vitamin, minum air kelapa. InsyaAllah

covid tiada ubat .. jg kebersihan sekeliling dah udara..cuba makan makanan sihat utk kuatkan immunisasi dan berdoa semoga cepat sembuh sis.

time saya positif sakit badan ngn demam dengan sakit kepala kuat sgt.saya makan panadol ngn minum 100 plus

VIP Member

Bnykkan minum air kosong. Kalau ada air zamzam lebih elok

Kalau batuk or ade simptom g cac mkn ubt dia cpt baik…

minum air rebusan bunga cengkih insyaallah cept lega

nk tnya sis.. masa tu ada apa2 gejala yg teruk ka??

Câu hỏi liên quan