25 Các câu trả lời

VIP Member

scan kt kk mmg x bg kot sis...die print yg mula2 scan masa buka buku je,pastu scan kali ke 2 bila da 18weeks, tu pun print report je...apetahhh yg ditulis dlm report tu pun x reti nk baca, da la x explain 1 1 kt kite. kite nk tny pun blurr,just tny semua ok ke je. haha..ni kk sy la..😅😆 nk print gmbr baik g scan kt swasta..

sy buat kt klinik primer lembah sireh,kota bharu.

VIP Member

haha sy dpt tp utk detail scan je . kalau scan yg growth scan tu mmg tak dpt . sy tiap bulan ngadap hospital melaka tu😂 sis pergi la klinik mesra pertam jaya . besttttt . 5d lagi . tp pergi waktu 30week lg best . kalau nk buat detail scan buat waktu 18 ke 25week . tu siap dpt cd . tgk la puas² kt rumah hihi

Ok tq sis😊😊😊

VIP Member

Mmg kerajaan tak kasi...tak tau lah some2 tempat kan.... Kalau nak.. G lah kat swasta... Leh buat detail scan... Leh tau terus kesihatan baby kita... Saya g klinik kerajaan... Doc tak cakap apa2... Just cakap ok jer... Hahahha

VIP Member

ikutkan baca pengalaman org scan gov tiap kali appointment xscan pun. kalau scan pun ada yg xbagi copy gambar scan...ada sesetengah bagi. depends KKIA jugak...kalau hospital swasta tiap appointment mmg scan

Ntah ler ade sesetgh kk & hospital x bg kot...tp klau kk kt tmpt sy & HTAR klang lepas scan dieorg print trus staple je kt buku sy..xde sy minta2 pn..dkt buku sy da ade 7 gmbr scan bby dr 6weeks..

Ye kk / hospital gov mmg xbg biasa diorg print report scan tu ye.. tp buat detail scan rotu dia tunjukla 3D tu ingat print tp xde. Tp sy dh buat kt swasta suami dpt msk tgk live lg dgn cd bagai

VIP Member

Mmg kerajaan tak bagi.. Tapi kalau nak ambil gmbr kat scan tu, blh la cuba minta kebenaran dri doktor.. Kalau nak gmbr scan, blh prgi ke klinik swasta masa tu blh la bawa husband 😊

Kat KK sini pun tak bagi. Hospital Selayang lagi la.. Cantik lagi gambar kat skrin KK tu. Option yang lain scan kat klinik swasta je.. Lagi puas hati. Siap bagi penerangan lagi

Saya pun takpernah dapat gambar scan. Teringin nak tunjuk husband kan dan boleh jadi kenangan. Adik saya setiap kali scan mesti dapat. Dia check kat kk di kpg saya 😢

Thu xp ,,kitapun tnjuk guna apps je . Nk tengok baby gerak g tengok youtube😁😁

hospital kerajaan memang tak bagi...kalau sis, nak bagi suami tengOk...sis buat scan dekat swasta...kalau tak pun, bawa suami masa scanning

Câu hỏi liên quan