14 Các câu trả lời

Samalah saya, excited try upt banyak kali masih negatif. Dua bulan tak datang period, padehal sebelum ni teratur je dia datang. Lepastu malas dah nak try, sebab sedih. Bulan ketiga pergi klinik niat nak cek ada ketumbuhan ke apa, alhamdulillah ada jumpa kantung 4w6d. Terkejut juga masatu. Doktor kata mungkin telur keluar lambat sikit atau proses nak jadi baby lama sikit. Alhamdulillah sekarang dah 17w2d Semoga urusan awak dipermudahkan

Oo xtau plak bole jadi lewat cmtu ye.... Alhamdulillah rezeki sis ye... Tahniah...

sy pula amek pil..kalau ikutkan xbrsedia lgi nk tambah..tiba2 hati rasa lain..blum sampai tarikh period lgi..cek2 positif 😂..padahal mse tu bru je 2 atau 3 mnggu kot..rasa down juga..sbb mmg xrasa nk tambah lgi walaupun anak da 2thun..mcm xprcaya hari2 cek....tnggu sebulan lebih xdtg period btul la tu pregnant..skrg da 16w..semoga awk dpt bby insyaallah..kalau was2 trus g klinik swasta..tkot hormon hcg xberapa kuat kot..doakn sy juga kalini dpt girl..da 4boy😅

saya sebelum ni bnyk kali jgk Chek tapi -ve Sy rasa Mcm give up pun ada sampai la awal bulan 4 hri to Sy cuba Chek sbb dkt kalendar ni dia Suh Chek upt alhamdulillah +ve better kalendar ni kalau sis nk thu setiap kali sis terasa mual atau pening sis catat dkt kalendar to nnti dia automatik sendiri Suh Chek ...... sampai Sy pun xtahu dh brapa minggu pregnant sbb bnyk Sy terlupa nk catat period dan Horman Sy Mcm mana... Sy ikut last keluar 4x to ja

btw Sy pun anak no 2😬setelah kesian lama mencuba tapi gagal proses dlm nya

Thn lps saya..tiap2 bulan cek..lekat gugur..lekat gugur..pastu saya rehat, malas nk fikir..sy g bercuti..sebulan ja saya rest..terus lekat..pastu main2 ingat bila last period..nasib rekod la kan mcm sblm2 ni..nk cek upt LH mmg skip bulan tu..rupanya masa rest tu..alhamdulillah mengandung dan skrg masuk 6 bulan🥰 Semoga ada rezeki kita semua dan jaga diri k

mcm sy bulan lepas 7 hari lewat,,hari ke 8 ehh period..tp alhamdulillah rezeki bulan ini bulan ramadhan check upt hari ke 10 lewat period dan hasil nya double line.. ini yg ke 3 utk sy..sy harap mommy2 yg tgh tggu nk check nanti semua double line..aamiin..❤

haaa insyaallah ada lah tu nanti..sy doakan ya🥰 kalau ada rezeki mcm sy..kali ni sy rasa insyaallah ada tu😊

its ok..nk cek after 2 weeks late period...insya allah ade rezeki tp dalam masa sma jga dri jaga mkn... oh ya sya ade group mumy².. meh join https://chat.whatsapp.com/B9sKzPJ5ZPg1n78vihsNHc jgn lupe kenalkn diri bila masuk..and please women only

sama la dengan saya , check upt banyak kli tapi negatif . Doakan saya semoga ada rezeki untuk babyfirst 😍. saya dh ttc 2 tahun

Sy hr ni hr ke11 lewat period.. Septutnya 26 hb jun period. Tpi 3 hri selum keluar coklat2 sikit2 dlm masa 2 hari.. Bila check upt negatif. Sedih sy sebb mnnti 5 thun.. Breast semua rasa sakit..

saya haritu pun lewat seminggu .tpi blm berani nk check . .lps lbih 10hri baru berani check .syukur +ve. .jgn putus ase .hihi

sama la kita..tapi hari2 doa ja semoga ada rezeki bulan yg mulia ny.aamiin😢 sbb period xteratur mcm2 perasaan ada

sama la kita. tp mls nk check upt skrg. kita relax2 dulu. semoga ada rezeki bulan ramadhan buat awak ye 🥰

yeaahh btol tuu.. buat xthu dlu..

Câu hỏi liên quan