52 Các câu trả lời

sy PON tak selesa ..tak boleh tidur..dah siang baru boleh tidur.. mlm² perut sakit mengeras rase sebu.. dah bnyk kali macam ni.. tak boleh tidur.. gamaknya terbalik Kut MLM jd siang siang jd mlm.. adoiiii iii..ada tak yg macam saya ni..

saya pun.. bila time petang nak balik kerja.. perut mengeras. asyik nak terkencing. belakang dan pinggang dah start sakit.. tq mommies. ingatkan saya over.. rupa2nya mommies lain pun ada rasa yang sama. take care mommies

sye plk plus ngan sakit .. memulas lgi.. rasa nk membuang tp xde.. sye notic mcm perut kembung.. lpas membuang die akn meragam mcm tu..

Alhamdulillah.. terima kasih sis..

sama la...sy 2 hari ni demam truk risau baby sy g kecemasan doktor x cek...kbtulan sy ad beli cek jantung baby 2 alhmdulillah dgr jantung baby....

hi sis,kalau kita check sendiri mcm mana nak tahu degupan jantung bby tu normal or tak ye?

sy mula dr 15w dia da mula mngeras sebab terlalu aktif buat kerja.. so doc kata kalau kerap sangat mengeras pun x elok.. kena relax.. kalau boleh makan ikut waktu.. jangan stress.. buat kerja jangan terkejar..

sama saya..🥲17w 3d cek nurse jantung beby okay.. perut plk rse keras bile lpas mkn..nk tdo pon kjap ke kiri kjap ke knan..tp tingin nk rase nmpk perut beby da gerak..

smlah..sy pun mengeras jg tp bila time tu dtg rasa nak buang air besar,malam siang memang kencing kerap lah..aduhai..sabarlah mommy..Anak yg ke 3 -17week

mengeras xpe selagi mana xsaket.Kalau Saket terus pergi hospital ye.

samalah.. mlm2, kite nk tido laa die ajak main.. pg2 bangun tidur, die dah kejut subuh dulu. pg2 je mesti rasa perut keras n tegang je.. #20w

sy ada fetal doppler tu...!tpiii bila sy cek xdpt pon crik jantung dia.... sy dh 17 weeks lbih.

sis pegang je perut... t rasa denyut² kat perut tu... kalau guna doplr tu, nurse letak doplr tu kat pusat... situ pon bole dgr sis...

Câu hỏi liên quan