9 Các câu trả lời

1st scan 6w, 2nd scan 8w then bru scan utk 11w 1st time dkt KK .. time 16w igtkan nurse bg scan lagi tp check up ibu n cek dgupan jantung bby mcm biase je .. rindu pulak nk tgok progress dye .. esok dah 18w .. harap² check up 20w bole laa tgok bby kt dalam 🥹

tmpt sy...kk scan 20 weeks...sblum2 ni pg dkt swasta je.....in sha allah...smoga baik2 shaja ye utk kita smua 😘

Sama la kita. Tapi haritu latest scan kat swasta je sbb tunggu kk lambat. Alhamdulillah dh kuak lentang dlm perut 😆 semoga baby awak membesar dgn sihat ya 🥰

tq awk...tula ..rsa nk prgi jgk weekend ni...insha allah..awk pun sama ye..smoga sihat ibu dan baby 😘

Its okay. Jgn risau mommy. Saya pun 18 weeks. Sekarang ni dah ada byk tempat scan murah. Hari tu scan jantina RM18jee.

Elok je saya pergi. Lagipun mmng murah. Semua details dia bgthu. Ikut pakej yg kita nak la. Kalau setakat nak tengok gender, RM18 isnin-jumaat / RM23 sabtu-ahad) Kalau nak buat details scan atau anatomy scan pun ada tapi harga lain. Bergantung pada yg awak pilih. Saya pergi hari tu total RM18 je termasuk consultant. Tak pulak kena scam. Lgpun ramai je yg buat kat sonobee. Banyak cawangan pulak tu. 1Malaysia ada. Tak percaya boleh cuba. ☺️

sama mcm saya last scan 11 weeks lepastu sampai sekarang x scan lagi.. dh masuk 18 weeks.. semoga baik2 saja..

in sha allah....sy pun hrp2 mcm tu jgk..aamin 🥰

saya hari ni scan untuk 19w rasa x sabar nak tgok melalui scan nanti skli nak thu jantina bby🤣

ehhh sama lah kita awkk. rasa rindu pula nak tgk baby kan. huhu

sma laa...rindu jgk...tgk gmbr scan yg lama2 je..hehe

Klu risau, scan swasta je. Dekat kk memg lambat.

takpe je. kalau nak scan pun boleh je.

nnti 20 weeks buat detail scan pulak ye 😍

aah...ye scan kt kk...

Câu hỏi liên quan