8 Các câu trả lời

Laki sy pn 5minit jgk sis.. adoi haha kita xsempat2 lg nk puas.. dia dh nk pncut.. kdg tu rasa mcm xde mood nk bsama pn adaa .. tp suami pn mcm nmpk kesian dekat sy, dia ckp rhat kjp pas ni kita buat balik.. org laki mana yg nk jd gini kan, tp skrg ssah nk brubat kmpg.. dulu ada urut2 dkt area kg sy ni, tp tuan dh xdek.. nk ajk g hospital bmbg dia malu plk..

boleh jumpa pakar.. tp husband sy dulu, dia buat exercise kemut setiap hari beberapa kali.. lepas tuh kena bawak bertenang, jgn gelojoh sgt.. kalau excited, boleh rehat buat ringan2 dulu (alih perhatian).. husband berhenti merokok.. next boleh pakai kondom.. ni antara apa yg suami buat lah.. skrg lama dia tahan..

Saya pun sama, saya baru 7 bulan kahwin. Tapi dari Awal pun suami takdapat tahan langsung. Mana ada sampai 5 min pun tak. Saya sedih, saya rasa down, saya rasa sakit dan senak sangat bila tak puas. Saya simpan dalam hati dan nangis. Lepas suami pancut dia tido atau ambil masa lama. Sampai saya takde mood

madu turki wawa zainal tu.. bagi suami makan 30minit sebelom beraksi.. kalo petua zaman nabi dan org2 kampung.. bawang puteh bakar then rendam dlm bekas berisi madu asli. perap seminggu.. ambil 1biji pagi dan 1biji malam.. elakkan ubat kuat, KKM tak luluskan. bahaya komplikasi jantung..

Boleh bincang elok2 dgn suami utk dapatkan rawatan dgn pakar sakit tuan. urology kot bidangnya.. Jaga makan, bersenam, kawal stress isteri kena sabar untuk bantu suami.

Boleh try ni, https://instagram.com/wooman.co?utm_medium=copy_link

try ldynight😁 suami akn mlkt nnti

bincang dgn suami