30 week 6 days

Dah 30 minggu.. Sekejap je masa tu.. Even ni anak kedua tapi masih lagi bedebar nak sampai masa beranak nanti .. Siapa sama macam saya? 😂

16 Các câu trả lời
Thành viên VIP

Saya pun anak 2nd ni. Tapi 29w 4d. Aduii tiba2 rasa kecut perut. Dlu awal scan sampai dh nak masuk 7 bulan gitu kepala baby kat bawah je. Ni 7 bulan lebih, eh dia melintang pulak dah. Masih ada masa utk die pusing2 lagi, tapi tu lah. Hahahah takut pulak 😂

Thành viên VIP

Saya skrg pregnant 2nd baby 31w. Kalau 1st baby dulu nervous sebab tak tahu nak gambarkan sakit bersalin tu mcm mana. Ni dah pernah bersalin rasa lagi nervous adoii 😂😂 sebab dah tahu sakit contraction, episiotomy semua tu hahaha

2y trước

Yee betul sangat.. 😂😂

saya but dah 31 weeks kini tgh berdebah debah, symtom pengalaman anak pertama dan yg kedua ni berbeza..skrg rasa lg takut.. tunggu masa nak hampir dah, kdg rasa x sabar dah sewaktu x larat..ni gap 7 tahun mmg rasa sgt

setiap kali mengandung & nak beranak pun tetap rasa nervous. sbb setiap kehamilan lain2 ragamnya , apalagi kalo mcm sya.. jarak kehamilan jauh2 🥲

sama saya pun tengah pregnant anak kedua 😅 debaran tuh sama macam anak pertama .. tapi jauh lagi perjalanan sekarang baru 4bulan 🤭

Sama jugak.. ank kedua... xtahu same x dgn yg pertama contractionnye... sakitnye... hehe harap kali nie di permudahkan... 😊

saya baru masuk 7minggu..anak ke2 juga selepas 7tahun 😅 lg la bedebar rasenye..semoga dpermudahkan urusan awak ye

Sama la. Sya EDD next year pun dah start brdebar skg 😅. Terkenang balik ve, contraction, episiotomy..baby lg jaundice

Saya pun sama anak first 29minggu. Kejap je rasa tetiba neves banyak benda tak prepare lagi. Risau terberanak awal 😭

2y trước

semoga dipermudahkan, btr prepare brg hosp cepat cepat yer, sbb 30-40 week anyx blh deliver

Yess. Excited dia lain mcm 😂😂 rasa tak sabar sabarrr nak tunggu dia keluarrr. Heheheheheee