715 Các câu trả lời

jawapan Merdeka Giveaway : ada 5 perkataan "MERDEKA67" EXCITED NK JOIN CONTEST MERDEKA DARI theAsianparent ! so interesting create contest mcm ni hehehe ... semoga ada rezeki .. kawan kawan yg lain joinlaa sekali ... menarik tauu kalau bertuah boleh dapat ticket ke aquaria , kita boleh meluangkan masa bersama keluarga ..

Jawapan: Ada 5 perkataan "MERDEKA67" 🇲🇾🇲🇾🇲🇾🇲🇾🇲🇾 Follow TikTok theAsianParent Malaysia ✅ My TikTok: @wdyanasm✨ ✨💖🌺🇲🇾 SELAMAT MENYAMBUT HARI KEMERDEKAAN YANG KE-67 🇲🇾🌺💖✨ Malaysia Madani, Jiwa Merdeka! 🇲🇾💖🌺🇲🇾💖🌺🇲🇾💖🌺🇲🇾💖🌺🇲🇾

JAWAPAN : Ada 5 perkataan "MERDEKA67" 🇲🇾🌺 Teringin juga nak menang contest ni sebab dapat 2 tiket percuma ke AQUARIA. Bertahun juga nak pergi tapi tak kesampaian. Sampailah dah ada anak seorang. But it's okay, other people deserve it ☺️ Moga siapa yang menang dapat cipta kenangan bersama orang yang tersayang. ❤️

TapFluencer

JAWAPAN: Ada 5 perkataan “MERDEKA67”🇲🇾🇲🇾🌺🌺 MERDEKA 🇲🇾🇲🇾 Kita bebas daripada penjajahan, kurungan,naungan dan sebagainya. Tema merdeka tahun ini adalah "Malaysia Madani Jiwa Merdeka" 🇲🇾🌺 Bismillah semoga ada rezeki anak saya Sarah Sofea yang berusia 2 tahun untuk pergi ke Aquaria.

"ada 5!!! MERDEKA 67" SEMOGA ADA REZEKI DPT TICKET KE AQUARIA NK BAWAK ANK GI TNGOK IKAN SBB KLAU NK PEGI SENDIRI RASA MCM X MAMPU😌🙂 BTW SELAMAT MENYAMBUT HARI MERDEKA SEMUA WARGA THEASIANPARENT🥳🇲🇾 MERDEKA !! MERDEKA!! MERDEKAA!!! SAMBUTLAH HARI MERDEKA DGN PENUH GEMBIRA SEMUAA!!😍🥰🇲🇾

Hi theAsianparent👋🏻 Perkataan “MERDEKA67” yang saya nampak ada enam! Semoga ada rezeki untuk anak lelaki sulung saya yang kini 3 bulan. Boleh bawa ke Aquaria KLCC , impian saya nak kenal kan hidupan laut kepada anak🥰 Selamat Menyambut Hari Kemerdekaan yang ke-67 buat semua🇲🇾❤️

Jawapan "MERDEKA 67" : 5 Perkataan Saya teringin sangat membawa anak berjalan-jalan di Aquaria KLCC tapi masih belum mempunyai rezeki. Saya berharap sangat dapat meluangkan masa bersama anak tercinta di Aquaria KLCC dan anak pun dapat belajar mengenal haiwan-haiwan di laut.

Jawapan: Ada 5 perkataan “MERDEKA67” Walaupun saya terlambat join contest nih. Saya sgt berharap dapat menang tiket percuma. Kami sekeluarga belum pernah lagi dapat ke akuaria KLCC. Btw sy telah pun follow IG & Tiktok Theasianparent. Ig & tiktok saya: @erynnhizal_

Terdapat 5 perkataan "MERDEKA67" di dalam silangkata tersebut. Saya berharap dengan penyertaan ini, saya berpeluang ke Aquaria KLCC bersama suami dan anak saya 🥰 kami belum pernah ke sana lagi. Saya berdoa saya ada peluang untuk menjadi salah seorang pemenang 😍

Ada 5 perkataan "MERDEKA67" Selamat menyambut hari kemerdekaan yg ke 67...Semoga malaysia terus aman selalu dan dipelihara dijauhkan dari perkara yg tidak baik..aaminn 🤲 Semoga ada rezki sy sekeluarga utk memenangi pertandingan ini...😊