36 Các câu trả lời

sy 3 kali scan dy kepit, last2 scan detail kt hospital dr ckp girl 🤣. biasenye kepit prmpuan. mcm sppu sy sllu kepit ssh nk tgk . skali kuar2 girl .. kalau boy sng tnjuk . tp ad je org ckp kalau perut bulat boy biasenye, kulit tkde jerawat berseri je ske makan masam2. kallau prmpuan perut ke bawah dia cm telur ayam bentuk bujur muka brjerawat, kusam nk makan mnis2,.. sy 3 kali scan xnmpk 3 kali scaan girl. nnti 32w nk scan plk .. sy ske makan bnde manis and ske sgt mekap kalau duduk dlm rmh je pun🤣. and awal2 alahan breakout teruk muka . skrg dh okey dh. tggl parut je

girl maybe sebab perut saya bentuk macamni jugak sekarang 28w... 3 kali scan doc bagitau baby girl walaupun saya tak tanya. scan pun sebab perut saya jenis kecil doc risau baby tak membesar... Alhamdulillah saiz baby normal cuma badan saya jenis kecil so perut pun tak besar sangat

perut mgdung bby girl bulat kembang tpi ..lpastu x bsr sngt ya

sy dh 38w pun masih blm tau jantina baby lg.alamatnya tunggu baby kluar la baru tau laki or girl..anak pertama dn ke dua semua boy..mohon doa ibu2 di sini semoga urusan kami sekeluarga dipermudahkan nanti..counting days

same la sye pun 38w...😊😊😊

Rasa mcm girl je ni.. Hehe.. Xdpt dipastikan betul2 la sis.. Sbb kdg2 bentuk perut x mempengaruhi jantina baby.. 😅 Naluri sis kata apa? 🤭 Tp selalunya la kan, klw jenis scan susah nampak ni, girl.. Selalunya laa.. Baby betul2 nk bg surprise ni..hihi

kak ipar sy mcm tu la .. byk kli scan dia xmau tnjuk ,smpai org ckp msti gurl . last² kluar boy 😂

sy pn tak tau jantina lg..mls nak scan tkt nak percaya sangat nti dah beli mcm2 tau2 lain pulak..so lebih baik su surprise kn diri je😆😆😆 org pn dah kalut tanya tiap kali berjumpa,ank jantina apa sy jwb je tak tau..🤭

Mcm girl,,kalau muncung kebawah dn tajam tu lelaki,,pastu garisan d perut kalau girl terang dri bawah smpi pusat saja,,atas pusat xterang,kalau boy garisan terang pekat dn xputus

sy org duk teka girl msa kandung 7 bulan sbb perut bulat. skrg dh 9 bulan perut dh tak bulat tapi tajam ke depan. org duk teka boy pulak 😅 sy sdri pun x tahu girl ke boy baby sy sbb scan tak pernah dia nk tunjuk..

😂😂😂😂 alamakkk.. nnti dh bsalin awak updte lagi

Saya kali ke2 scan baby tunjuk 😂tapi saya tak yakin je perempuan sebab aktif sangat sampai kan nurse cakap gagah macam lelaki 🤭 apa2 pun semoga dipermudahkan segala urusan sis 👍🏻

bkn betul pun teka ikut bentuk perut . semua org teka sy baby boy sebab perut bentuk lonjong gitu , last2 keluar girl ambek kau . naluri ibu jgk betul , mula2 ngndung lg dah rasa ni baby girl 🤣

naluri saya juga girl and org ckap girl hhaahha 😂😂😂😂😂 tp sy nak juga org teka mna thu btul 🤭🤭 2buln lg nak bsalin nnti tgok 😂

saya rasa naluri sis btl... sbb sy dlu masa awl pregnant... ramai teka girl... mostly laa.. semua kata girl... tpi naluri sy kuat kata boy... sekali scan... boy... 😂