26 Các câu trả lời

Sepanjang hamil saya minum dutch lady low fat, tapi dr kata tu utk kurus, better full cream tapi yg kosong je, jangan ada perisa kurma ke strawberry ke tu manis.

Masa 4 bulan pertama pregnancy sy minum fernleaf sbb masa tu minum susu2 ibu semua jd cirit birit. Ni dah 2nd trimester try susu ibu tu baru ok xde cirit lg..

Saya minum nestle je. Susu utk ibu byk kes gula naik lepas consume. Dr pun xsarankan. Hritu try anmum coklat dpt sample 2 paket. Xkena tekak. Hanyir

sy minum anmum materna coklat .tak manis pun..sy tak blh minum susu putih..klu tak pregnant pun sy mmg tak minum susu putih🤭

saya minum frisomum. pernah try enfamama tapi buang air besar tak lancar. minum frisomum bru okay. and tak smelly. tak manis.

susu HL okey.. bergantung juga kot.. saya x bole minum susu tp tukar dengan jus buah buatan sendiri..nurse kata boleh juga

Susu tepung atau susu hl yang original tuh , kalau boleh elakkan yang berperisa sbb takut nnti sangkut gdm

mula2 i minum susu putih HL tu,pastu smpai dh xboleh nk msok dh susu putih, skrng tukar yg strawberry plk

Saya takleh telan susu, just mintak tablet calcium kat dr. Saya makan obical

Saya minum Similac Mum. Tak manis sangat dan senang nak ke tandas.

Câu hỏi liên quan