5 Các câu trả lời

Saya anak first baby pramatang , berat 1.3 kg . Masatu berpantang tanpa baby , baby tahan nicu seminggu jugak saya berharap dia akan cepat2 balik dengan saya tapi allah lebih sayangkan dia sebab dia disahkan ada jangkitan kuman dekat paru2 masatu dia baru 28weeks 🥲. Anak yg kedua pramatang jugak , kuning dekat sebulan ulang alik hospital tapi alhamdullilah skrg dia dah 5 tahun ada dengan saya 😊 now mengandungkan anak yg ketiga harap baby kluar ikut due 😁 semoga urusan awak dipermudahkan 🥰

Alhamdulillah…moga anak ke3 awak keluar ikut due…awak kene banyak berehat tau..kurgkan berjalan dan lebihkan bedrest…

sy deliver baby pramatang 34minggu 2 tahun lepas. keluar 1.7kg je. 10 hari dlm incubator, sehari room in dlm ward dgn sy. hari ke 11, discaj balik rumah, berat 1.8kg. kena ulang alik ke klinik setiap minggu sampai berat baby 2.5kg. sbulan lebeh jugak la ulang alik seminggu sekali tu. baru berat baby nail 2.5kg

saya ada dua baby prem.. yg 1st.. lahir 32minggu berat 1.9, 17 hri je kt scn.. skrg dh 2 thun lbih mmg tkde masalah apa2, yg 2nd baru je lahir 17.02 haritu.. 28minggu berat 1.04kg je.. dah 50+ kat nicu...Alhamdulillah takde masalah serius.. masih menanti baby pulang..

sy pon ank prem lahir mse 31w... harini dah 10 hari kt nicu... doakan bb sy jgak ye...

Rasa nya kene search dalam group kelab ibu mengandung atau info ibu hamil untuk tahu lebih lagi. Rasa 2 group/page ni banyak yang share.

Ada dah search dlm group fb…dah join dah…ni saja nak tau pengalaman mommy sini☺️

Maaf tiada pengalaman. Semoga dipermudahkan urusan awak🌹

Terima kasih…doakan kami berdua sihat dan kut semangat

Câu hỏi liên quan