27 Các câu trả lời

mitos..tapi sya tak pernah mandi mlm msa mengandung ni..sya mndi ptg sekitar jm5.00-6.00..suami dan mak sya tak suru mandi mlm,konon masuk angin..kalau panas,sya berkipas jer..dan berkain batik.

Mak mertua sa tak marah pun sa mandi malam. Setiap hari balik dr kerja dah lewat. Jam 7. Lepas tu masak utk makan malam. Nak mandi dah jam 8 lebih. Hahahha

Mitos je tu.. Sy mase mgndung mmg mandi tgh2 malam sbb badan panas je kan.. Ok je.. Anak lahir 2.5kg 2.7kg 2.92kg 2.9kg 2.55kg

mitos , sy ms 3rd trimester kerap mandi mlm sblm tido kdg2 tu pkol 2 pg mcm tu , kalau tx mmg tx blh tido , baby lahir 3.09kg

masuk 3rd trimester setiap mlm sblm tidur sy mandi sbb panas..kebetulan bby sy bsr wlpn xde gdm 😂 tapi itu semua mitos

Saya spnjg mgndung hri² mndi mlm sbelum tdur . sbb panas yakmat 😅 baby kuar berat 2.7kg je (38mggu)

Saya spnjg mgndung hri² mndi mlm sbelum tdur . sbb panas yakmat 😅 baby kuar berat 2.7kg je (38mggu)

saya mndi 1 hri lbh 5kli.. kdg2 pkl 12 mlm sy mndi.. kite mngndung. jd pnas dia lain mcm skt..xslsa

Merepek ja semua tu. Saya sepanjang preggy dari awal sampai beranak mnd malam ja around 8 9 mcm tu

Saya hari2 mandi malam masa 3rd trimester. Kalau tak mandi malam, memang tak tidur la jawabnya. Kepanasan

Câu hỏi liên quan