6 Các câu trả lời

saya 6w kantung je.. 2,3 klinik saya pegi scan.. jgn risau.. 7w da nmpak cuma x bole nk ukur sbb x jelas.. 8w, 9w insyallah da nmpak dah. Dah ada heartbeat. Saya pergi klinik lain2 tu sbb kualiti mesin scan tu x sama tiap klinik, hrga pun lain. Ada yg betul clear, ada gmbar dia mcm berpasir.. Tp kebiasaan nya klu da scan 6w nmpak kantung, doc suh dtg lg 2 minggu utk scan semula..

Aah doc ad suh dtg lagi sekali. Terima kasih infonya☺️

Setiap org tak sama awak. Macam saya 5w1d dah nampak kantung & yolk sac & 5w6d dah nampak baby. Awak kena tanya Dr, pembesaran baby awak ni normal ke? kantung sihat ke.. kalau memang tak lari jauh dari LMP, takde bleeding. Tak perlu risau, repeat lagi scan 3mggu. InsyaAllah time tu dah 8w, dah boleh nampak jantung baby kelip2 InsyaAllah

klau dh Ada yolk sac tu insyaa Allah akn Ada janin..nti 7/8 mnggu akn Ada janin n heart beat..mcm akk scn nmpk yolk n kntung sje..Dua mnggu kemudian alhamdulillah dh Ada jnin..now akk dh nk msuk 8 mnggu..fikir +ve je dik..doa yg baik² je..

6w biasanya sesetengah orang mmg baru nmpak kantung je . Sama mcm saya dulu . Doc pon ckp mmg kalau 6-7w mmg akan ada orang baru nmpk kntung . Nnti masa dh 8w or 7w ke atas boleh nmpk jantung baby dh . Jngan risau . Normal tu awak ☺️

Terima kasih untul infonyaa ☺️

saya. Alhamdulillah Scan 6 week dah nampak baby dan degupan jantung.😌😌

Alhamdulilahh 😇

sy 6 weeks da ada heart beat.. hehehehe...

Câu hỏi liên quan