22 Các câu trả lời

Bolh kalau hb sis cntik nk minum psti kn hb cntik sy pun pemint coffe tpi sjk hb rendh sy kurng minum coffe sbb syg kn kandugn.nurs ckp klau hb rendh mcm2 bolh jdi,so sy plih utk tk minum coffe sbb sy syg kn kndugn sy,,nk minum pstikn hb okey ..tpi klau dh trigin sngt minum je tpi berpda2 ok sbb yg dkt dlm prut perlu menbesar hb rendh risiko

Bole je minum tapi berpada. Saya ambil 1cup per daily. Sebab memang hantu nescafe😁 saya ade masalah HB. tapi masa tu saya pantang nescafe masih low. Then saya cuba minum susu 2cup dengan kurma 6biji. Tambahan dengan pati gulsan 2 sudu besar minum masa ambil iron. Hb da ok walau nescare hari2 1 cup😁

Boleh je.. Sy ni mmg coffee lover, lg2 masa x tau tgh pregnant.. Dia punya crave hari2 nk minum coffee, starbuck plak tu.. Husband dah sampai pelik.. Tp lepas tau pregnant, smnggu ada skali dua minum, tu pon bancuh ringan2 je..

Masa pregnant anak 1st seminggu 2 3x jugak minum kopi O ais... Taktau kenapa padahal tak suka pon sebelum tu... Alhamdulillah baby okey jaa... Hb pon okey...

Bolehh jee. Saya dri trimester kedua smpai lah skrg asyik mnum nescafre jee. Alhamdulilah hb ok jee.

Sy ari2 minum...hb sy x pnah bwh 11...cantik je...sbb sblum tdor sy amalkn minum susu bsama kurma...

Saya minum kalau teringin sgt2..tp x selalu la..sbb ada gastrik jgk..

Boleh je sbb teringin tp berpada.. shari sekali seeloknya okay

Boleh je buat lepas teringin tu. Tapi kalau hb rendah better elakkan.

Hb 13..blh la kan, tringin sgt 😅

Boleh je minum buat lepas teringin tp jgan hari2 hehe..