9 Các câu trả lời

Saya pun since pregnant, makin menjadi-2 teringin nak minum air gas. Kalau tak tngok takpe tapi kalau pergi kedai atau mana-2 yg ada air gas auto terus telan air liur. Padahal kalau tak pregnant, takde lah teringin sangat kecuali kalau order fast food mesti akan ambik air gas tapi minum time tu je lah.. kalau saja-2 nak minum mmg takkan beli. Cuma ada lah kadang kalau husband beli ke apa, saya minum jgakk sikit tapi campur dengan air. Dapat rasa gas dia sikit-2 pun dah bersyukur sangat. Kadang bau je pun dah ok. Kalau sis rasa teringin sangat maybe boleh cuba tapi campur dengan air supaya tak terasa tajam sangat dia punya gas tu.

sya mnum 1 tin hritu sbb mngidam😌sbb slma prgnt ni🤣sya tkde lngsung mnum air mnis...susu pn skli shari je..lain2 sya tkde mnum tba2 hritu suami blik krja dia bwa 1 tin cola🥲sya hbiskn..skli suami mrh sya sbb dia rsau..dri hritu sya pntng dh mnum mnis ..mmpu tngok ank mnum je..skrg sya bnykkn mnum air je..nk mkn mnis..mkn buah🥲lh

Promo terbesar expert care sudah dimulai, diskon hingga Rp.100.000 sedang berlangsung di shopee, ada juga voucher diskon 100% alias gratis bagi bunda yang beruntung. Buruan cek di https://shope.ee/9UfEMMqqTg (id-5001335)

Saya boleh ckp buat rasa utk lepaskan rasa je. Jgn la sebotol ke berlebihan. Lepas2 tu saya kalau rasa nak minum air gas je, saya bau je haahhaha tak mampu dah nak minum byk2.

Setiap badan org lain ii awk… ada bdan yg makan apa pun xpe.. ad stgh org makan sikit je tpi ad teruk dy..mcm sya sya mmg xbrni bnda ii tajamm

air gas ni masalahnya; 1. buat berangin, 2. gula banyak, 3. caffeine banyak. boleh nak minum, tapi kena ada precautions.

boleh minum cuma nya jangan secara berlebihan. setakat awak minum utk hilangkan rasa mengidam xde mslh pon😊

boleh, bismillah dlo minom. dpt 2-4 teguk ckop lah🤣. buat raso raso jooo

Boleh je tapi berpada2