32 Các câu trả lời

Innsyaallah betul tu sis...maybe scan tak nmpak lgi..mcm sy 7mggu mabuk p hospital..scan tak nmpak lgsung smpai doktor suruh buat upt tapi result weak..sbenarnya dah ada da

Pergi klinik gov je sis .. Mcm saya upt kabur .. G swstar dia kata kne tggu lagi 2,3 minggu ..lps tu saya xpuas hati esok nye saya g gov .. Tros dia kata positif .. Alhmdulillah

Sama mcm kes saya sis.

Hahaha teringat pulak kisah saya, dah double line macam ni doktor boleh cakap false positif😂😂 sampai kesudah taknak jumpa dh doktor tu. Haha

Haah sis. Saya 1 doktor cakap pregnant 4 to 5 weeks masa awal2 dulu. Lepastu 2 doktor cakap tak pregnant berbeza masa. Tak puas hati pegi jumpa bidan. 2 bidan kata pregnant dah masuk 3 bulan. Sekarang ni elok je duk bergerak2 dia😂 ni yang doktor kata tak mengandung. Haha

VIP Member

tahniah awak pregnant, ambil gambar and nnti tunjuk kt doc or nk puaskan hati dia bawak sekali benda tu. clearblue memang accurate bacaan dia

Pernah kana ckp gitu terang2 2 line d ckp lge hormon ja dulu last2 sy pindah tmpt scan syukur mmg btl2 pregnant 36weeks 5days dh skg

Dua2 UPT test ni positif maksdnya awk pregnant mcm mana dokter boleh kata xpregnant pulak terang kot double line tu🤦🏻‍♀️

Positif tu sis....jelas2 sdh 2 upt tu line terang...boleh pla doct tu ckp nda mgandung..try p govt hosp la utk confirmation...

slalunya clearblue tu +ve 99% thap tepat dia..mgkin still kcik lg, xnmpk lg kntung..klu buat ujian darah, bleh tahu la

Kalau dah clearblue punya pregnant mmg sah2 pregnant puan. Try pergi klinik lain jela gitu.

kalau bleh tunggu 12w-15w tanpa cek kat doc dulu lg bagus....cek awal2 ni kadang xbetul

Câu hỏi liên quan