87 Các câu trả lời

Ikut org rasanya..saya mengandung sulung boy..alahan sampai bersalin😂no 2..in sha Allah gegirl..pun ada alahan sampai 4 bulan.

Sy ank first morning sickness teruk sgt keluar boy heheheh,,,yg second ni xde alahan mengidam apa2 tp scan bby cnk tunjuk 😂

Saya morning sickeness teruk awl dlu sampai 4 bulan lebih masih alah lg.. dah scan banyak kali mmg girl.. skrg dh nk masuk 6 bulan

Klau scan 2d percaya x jantina yg doc ckp tu?

Saya langsung tak ada morning sickness sepjg mengandung keempat-empat anak saya dan kesemua anak saya gegirl😁😁😁

VIP Member

Mitos. 1st - lelaki - muntah2 teruk 2nd - perempuan - mual the whole day 3rd - lelaki - tak mabuk/muntah langsung

Xbetul pon.Saya dua2 anak pompuan Alhamdulillah xde alahan.Makan semua boleh makan..hehehe lain org lain kot kan..

Sya bkn morning sickness tp night sickness..asal mkn mlm mesti muntah..heheheh..alhamdulillah dpt bby gurl..

X jugak.. My 1st baby lelaki morning sickness bagai teruk.. Yg 2nd ni lgsg xda morning sickness, boy gak

Xde sis .. sy dri tahu mgandung smpai bsalin xde lgsg alahan .. smpai kdg2 rasa xmgndung pun ade hehehe

Sy mengandung sulung, baby girl, stakat ni da 34minggu, langsung.xde alahan mual2 alhamdulillah

Câu hỏi liên quan