11 Các câu trả lời

Sy ada minum masa dah 9bulan kandungan. Tak tahulah asbab minyak kelapa dara ke apa, tapi alhamdulillah hb sy naik sikit dari biasa (sy hb low) , dan bersalin pun mudah. Dan, sy pun ada jual produk minyak kelapa dara ibu, MKDI tu jugak. Boleh ws sy jika berminat, 011 11430014

Sy air ketuban pcah awal..doktor cek tny,sy ade kta ambil mnyk klpa dara..doc geleng2..pastu dia ckp dgn nurse,knplah ibu2 skrg pcya dgn mnyk klpa dara nie..lpstu xsempat nk tny pyebab ke mnyk klpa dara tu jd cmtu..

Xjgk sis.. Ada yang kemaluan ibarat tauhu.. Susah nk jahit

saya amalkan waktu 9 bulan.. itu pon jarang² mkan.. buat syarat je.. saya mkan sekali shaja pagi sebiji. alhamdulillah bersalin normal. x berani amik awal sbb takut effect Rahim kita nti berminyak, jahitan boleh terbuka.

Amalkn minyak kelapa dara atau zaitun setiap hari mula kandungan 8 bln 2 sudu setiap pagi n mlm. Besalin tak koyak n lancar ada yg amalkn..

Actually ada betulnya sebab saya dah cuba. Apa pun, jangan ambil lebih la. And sesuai ut sapu pada kulit ibu yang kering juga. Hehe.

Sy hanya mencari rezeki jual Produk Ibu Di Hatiku (fb: Info Ibu Hamil), jika sis nak beli di pasaran/online lain terpulanglah. Jika berminat, bolehlah klik link ws http://www.ibudihatiku.com/sitinurnazihahMKDI Oh iya, sy bukan sekadar jual sahaja tapi sy pun amalkan jugak 🤗

VIP Member

Dia kalo sis sapu dkt kemaluan.. Ada yang bagi pgalaman xboleh sbb nt klo sis koyak atau kena jahit, kemaluan sis lembek cam tauhu..

VIP Member

Doc imelda ada ckp tak perlu minum. Mitos je. Tp nak sapu kt perut sbb nak kurangkan stretch mark blh

Utk sy xberapa jdi..contraction jadi kuat dari bukaan sepatutnya..sbb sy makan kapsul kelapa Dara terlebih kot

VIP Member

Sye tak minum pape cuma banyakkan berdoa je alhamdulillah dipermudahkan

Setahu sy tidak. Sy xminum minyak ni, sy sapu kt perut.

Câu hỏi liên quan