17 Các câu trả lời

Sy baby first, mnggu ke 38 dh ada tnda. Rajin2 berjalan and naik turun tangga. Tp berhati2 ye. Jgn asyik duduk baring rehat je. Spnjg sy preg sy mmg aktif, byk berjalan sana sini.... Smp skt pinggul semua. Msk 37 mnggu sy minum teh raspberry tp x kerap. Alhamdulillah 38m rs tnda and deliver baby girl. Tp caesar sbb cord presentation.

Bnykkn brjalan sis. Kerap bce doa utk mudahkn brsalin. Saya first bby overdue. Kne tahan dlm wad labour room, induce. Tp tk jadi ape. Pecah air ketuban pn masih takde laluan. Last solution, emergncy czer. Skrg prgnnt second bby. Moga dipermudahkn la utk kte semua.

VIP Member

masa anak sulung, mak saya ajar saya. katanya orang lain boleh buat, aku juga boleh buat. kata2 tu saya pegang dan Alhamdulillah, anak2 saya dah 3 orang sekarang 😊

VIP Member

anak pertama saya overdue. cuba bykkan berjlan sbb anak pertama ni pembukaan susah sikit. #05Dec20  #IbuRA  #TAPSuperMoms

VIP Member

Cuba banyakkan berjalan. Semoga dipermudahkan urusan bersalin ye sis. Allahumma Aamiin 🤲🏻

VIP Member

lambat lagi due sis. belum masanya lg tu..bykkn berjalan/bergerak supaya senang bersalin

sama la.. due 23hb dec, first baby. tpi xda tanda lagi.. huhu.. klau boleh xnak induce.

Rajin2 kan membaca sis, byk artikel yg share tips 😉Bykkan buat senaman, berjalan

Banyakkan berjalan, naik turun tangga, kerap bersama, squat, buat 'labor exercise'

Sye pn belum ad tnda2 nk bersalin... skrg dh overdue sehari.. due sye 5/12..