20 Các câu trả lời

Saya nak menang pakej fotografi dari Teddy 21 Lifestyle Studio kerana… 1) Baby saya baru lahir this year and nak simpan kenangan in picture so that bila dia besar nanti dia boleh tengok semula gambar yg diambil dengan parents & grandparents dia 😍🥰👨‍👩‍👦👵🏻🧓🏼 2) Nak ambil as pre-convo shoot dengan family sebab soon saya akan convo. Last year saya dah convo untuk diploma but unfortunately takdapat nak ambil photo with parents during my convocation day because ayah saya jatuh on that day, sedih sebab memang takda picture dengan my parents 😔😭 So next convo untuk degree saya harap sangat dapat shoot dengan family saya sebab taktahu berapa lama lagi mereka akan hidup dekat dunia ni ☺️🤍 My family is my priority & everything ❤️ Thank you the asian parents sebab apps ni memang best & banyak tips especially untuk first mum macam saya 🤱🏻. Thank you juga to Teddy 21 Lifestyle Studio, gambar semua cantik cantik taktipuu😍

IG: farahnizam 🥰🫶🏻

saya nak menang pakej fotografi dari teddy 21 lifestyle studio kerana In an increasingly hectic world, I found that I need to press pause and consciously weave in the moments, routines and traditions that matter into my daily life. I fear that time will just slipthrough my fingers otherwise, so I've decided to create a little pledge to my family.. Some things really do not changes, but the bonding moments that we share still remain as timeless as ever.

@ainurhawa @isya_amni @jafniamni

Saya nak menang pakej fotografi Teddy 21 Lifestyle Studio kerana belum ada lagi gambar famili utk anak pertama kami ini n kami ingin berkongsi kegembiraan kami dengan mengabadikan kenangan baby kami yg baru nak masuk 5bulan utk dilihat kepada yg datang rumah nanti hehhe.. Tu la baby pertama kami dgn gambar fotografi yg sgt cantik.. 😍 U guys boleh cuba ea @NuurIMH @norizahbakir @LadyMumsy IG @atomymaslover

Saya nak menang pakej fotografi dari Teddy 21 Lifestyle Studio kerana... saya dan suami ingin mengabadikan setiap kenangan dan momen teristimewa yang paling bermakna dalam hidup kami dengan kehadiran anugerah terindah yang amat kami dan keluarga nantikan selama ini..❤️❤️ Semoga impian kami menjadi kenyataan dengan adanya Teddy 21 Lifestyle Studio👍👍😊😊 @peachherself @usnavilla @sarsiusin

VIP Member

Saya nak menang pakej fotografi dari Teddy 21 Lifestyle Studio kerana... T-eddy 21 Lifestyle Studio tersohor dalam bidang fotografi E-ksklusif hasil bidikannya menjadi pilihan muda dan mudi D-etik bermakna didokumentasi dengan hasil terbaik dan penuh emosi D-engan moment terakam menjadi kenangan abadi untuk dikenangi Y-ang muda menatapnya untuk mengenang mereka yang sudah tiada di suatu hati nanti

Saya nk menang pakej fotografi dari teddy 21 lifestyle studio kerana mereka ada kemahiran mengambil gambar secara profesional, secara tidak langsung saya dapat mengabadikan kenangan bersama orang tersayang. @teddy21_lifestylestudio @theasianparent_my Jom follow sama2 join and support contest ni gais @nrlfarhanazailan @zakwanzailan @uwais.yasmeen.anaqi

Saya nak menang pakej fotografi dari Teddy 21 Lifestyle Studio kerana ingin abadikan kenangan bersama sama keluar kecil saya iaitu mak,abah, suami dan anak lelaki saya. kami tidak ada dan belum berkesempatan untuk ada family potrait. jika ada rezeki dapatlah saya abadikan memori kami bersama-sama

Saya nak menang pakej fotografi dari Teddy 21 Lifestyle Studio kerana… 1) Untuk simpan sebagai kenangan di kemudian hari bila tua kelak, teringin nak ambil fotografi bersama anak dan suami tapi harga ditawarkan mahal. Semoga saya bertuah dapat menang pakej fotografi ini

saya nak menang pakej fotografi dari Teddy 21 Lifestyle Studio kerana mahukan satu rekod memori yang kekal dalam bentuk foto hasil sentuhan jurufoto professional. Sebagai ibu bapa yg sibuk, kami semestinya menginginkan detik yg tidak ternilai bersama suri hati kami.

#1 Saya nak menang pakej fotografi dari Teddy 21 Life style Studio kerana saya nak simpan moment-moment dan memori untuk kenangan di hari tua. Bila kita dah pergi, yang tinggal hanyalah kenangan. IG : Nrkhallisa