20 Các câu trả lời

A’ah la girl😍😍 klu boy doc kate ‘pistol’ nya akan terkeluar.. ini mcm ‘burger’ confirm girl hehe.. sy pon gurl jugak😆tp nak lebih yakin sy pegi buat detail scan next week. Cek organ2 dalaman cek kepala baby sekali cek gender😆

Yeke?😍😍congratulation sis❤️❤️sy ni nak sgt baby girl.. da 3 kali scan kata baby girl, next scan detail pla nak tgk girl ke x ehehe

1st time nampak jelas baby girl dr gambar scan,slma ni smua scan sy tgk x nmpk n x faham,sy inn shaa Allah 2wks lagi nak scan utk tgk gender baby,hopefully dpt gambar yg clear mcm ni😍

Sy pun plan 20w ni buat dekat swasta sbb dkt kk diorang tak bagi gambar scan,jd 20w dkt swasta boleh double cfirm lagi masa scan 28w dkt kk,x sbar pula😍

Ee..terang2 nye girl dia tunjuk😍 saya pun girl. Semoga dipermudahkan urusan bersalin kita semua nnti. Aamin ya rabb

amin..mybe nk tau sgt girl ke boy die tayang terus.sonographer scan je situ trus nmpak🤭.

Sy dlu scan bby boy,keluar nya girl😂hppy sgt sbb da ada dua boy🙈🙈

Dua kali,siap tunjuk bebird dia🤣🤣🤣

Girl🥹 sho cute. saya teringin nak baby girl jugak. maybe after 5 years 😂

in shaa Allah dapat girl nnti..sy ank ke-4 baru dpt girl..dari ank 1st duk jangka(gerak hati) girl😂

Thun 2022 rmai yg dpt baby girl sbnarnya 🤭 yg susah nk dpt baby boy

Girl ni

sama macam saya girl juga baby kedua 😂 sekarang 28 weeks

tahniah..scan girl tp xtaula plak nti kluar lain🤭. yg ni truk sikit alahan berbanding kakak2 nye.berat pun turun mendadak mse alahan dlu..tu yg igt kot boy..skali g scan jelas lak nmpk burgernye🤣.terima je janji bby sihat sempurna☺️

comelnyaaa... hihihi... mesti cantik macam ibunya😍

yeyyy kita pun gegirlllllll tahniah sis😍🥰

alhamdulillah tahniah utk awk jugak.😍

baby girl ni. sama macam saya 🤭

alhamdulillah..tahniah☺️

Câu hỏi liên quan