24 Các câu trả lời

saya sampai anak dah boleh diri.. baru mandi dgn air paip. sebab anak saya surely dah xkesah dgn sejuk tu..bz men air dlm baldi dgn paip 😂 smpai lupa sejuk tu ape

Baby 3 bulan saya da mandikan air paip biasa. Tapi pukul 8-9 pg mcm tu. Kalau hujan masih mandi air suam. Mulakan rendam kaki dia dulu. Slow slow naik bahagian atas.

VIP Member

anak sya smpai 2bulan lbih je . lpstu dah mandikn dgan air biasa . slow ii amik dri kaki simbah takot dia terkejut kena air sejuk alhamdulillah baby okay jee

https://my.theasianparent.com/bayi-mandi-air-sejuk?utm_source=question&utm_medium=recommended ni artikel harap membantu

baby sya 5m masi mandi air suam . mandi air paip biasa mgkn tggu dia setahun mcm tue , dh bole berdiri senang guna air paip main simbah jee trus..

Sy mndkn air suam smp 6 bulan, baru ajar mandi air paip, tgk air kat umah cmne, ddk kg air sejuk.. Mndkn dlm kol 10 cmtu air x sejuk sngt..

mengikut pengalaman anak buah saya sebelum ini,, better ajar mandi dgn air paip.. senang.. dan tiada side effect pun

Kalau saya baby dah besar sikit macam 3/4m macam tu bagi je mandi paip biasa. Takde apa pon. Ok saja ☺️

Anak sye 2 tahun masih mandikan air suam.. Die sendiri bukak air pipe main air sejuk2, mandi2 sejuk

saya bby 3 bulan dah start mamdikan air paip biasa. Alhamdulillah ok je, xde flu ke apa..