14 Các câu trả lời

Saya alami exact case mcm puan. So I went to this clinic, this doctor said oh...xde denyutan nadi. Come again after 2 weeks. Our Eid last year was disaster. Both hubby and I were thinking - if it’s no pulse, why we have to keep it till Raya????? After Raya we ols pegi other clinic. Memang sgt jauh that clinic, sampai ke Seremban kami pegi. Alhamdulillah dokto pakar tuh ckp okay. All okay. Bayangkan if we ols decide to get rid of the baby - which earlier was diagnosed with no pulse. Apola. Baby saya dah 4 months and cute like hell. Please get second opinion.

Owhh ye ke... Sy sehingga skrng bby still xkeluar lg.. Buntu dibuatnya..

14 minggu patut dah ada denyutan jantung..saya dulu 7w dah nampak denyutang jantung..hari ni scan 16w dah nampak kaki, tangan, jari2 semua..tp doc ckp nak buat detail scan lg sebulan..

biasa 14wk clear sgt heartbeat. klu doc yg ramah siap tunjuk tulang belakang baby, jari kaki tgn, posisi baby. Moga dpt feedbck yg +tve dr doc ya awk.. In shaa Allah

Awak...sabar bnyak2...better pi swasta...kdg2 scan kt kk...xberapa nak ok...saya pernah kene mcm ni...tp alhamdulillah dgn izin Allah anak dh 3 tahun pon...

Be strong mommy. Pergi cek dekat swasta terus. Sy cek kk 12w dah nampak denyutan dah. Doa banyak2, jgn stress2 ok. Moga dipermudahkan.

14 week dh besar sis.saya kdang2 rse ada yg bergerak dlm perut..rsaunye klau xda bunyi heartbeat.xpe sis fkir baik2.inshallah xda pe2..

Semoga di permudahkan.. Dan baik2 aje.. Sy pnh rasa perasaan tu.. Dkt Klinik lg da nangis sedu2.. Smga puan tabah.

boleh jugak buat scan dekat private. abb nak tunggu 2 minggu lama jugak. sy faham mesti awak susah hati

semoga semua baik2 ya sis sya hri tu 8weeks dah ada denyutn jantung baby skrng 13 weeks alhamdulillah

wasalam...cuba scan di swasta sis..nk tunggu 2week lama sgt lagi..kompom hati dh x tenang pikir mcm2

Câu hỏi liên quan