37 Các câu trả lời

saya dah 2 dos .. lenguh2 tangan je sehari dua pahtu oke dah .. jangan risau sis .. kalau vaksin bagi effect x baik pada ibu dan kandungan mesti doktor dah larang ...kkm pon mesti x bagi .. ni iktiar je sis ... esok masuk spital lagi bnyak virus kat sana...

VIP Member

Saya baru selesai second dose dan alhamdulillah takde side effect. Cuma lengan tempat injection jea lenguh dalam sehari dua, selera makan berkurang sikit dalam sehari dua, dan kena pantau hb takut low. Make sure jaga makan dan minum air kosong banyak.

waalaikumsalam.. dia tgok juga kot rahim awak kuat ke tak.. dekat tempat vaksin tu ada dr pakar diowg akan check kita dulu, saya dose pertama xsedar. dose ke2 baru tau pregnant 5mggu.. saya teruskan juga nk vaksin. sekarang dah 12mggu alhamdulillah

wsalam. alhamdullilah ok je puan. sy haritu xingat berapa. mcm w24 kot. yg 1st dose sy ok tp mlm tu mcm xleh bnafas sngt. bila baring terus tdo alhamdullilah esok tu ok. yg 2nd dose sy xlarat & sakit badan. tp sehari je. alhamdullilah ok.

Alhamdulillah.. Sy pn dh ckp 2 dos.. Dos 1 sebelum pregnant, dos ke 2 cucuk masa 12w..so far xde kesan teruk sgt.. Awal2 rasa mcm berdebar2 je.. Tp skrg dh ok.. Jgn risau sis, utk keselamatan ibu dan baby lebih baik ambil je

Saya dua dos AZ complete 13 sep 2021. Alhamdulillah. So far xde apa2 lg yg tak ok. Baru taw pregnnt 1 bulan 😊. Doakan yg baik2 utk rainbow baby sy ya ❤️❤️🤍🤍

hi, jangan takut.. saya dah 2 dose vaccine bulan 7 haritu. now saya dah 32 minggu. alhamdulillah tak rasa apa, sakit lagi cucuk kancing gigi 😂

Saya baru lepas bersalin hari pertama pantang doc dah suruh pergi vaksin . Alhamdulilah takde side effect apa2 . Tapi sakit oo nak berjalan 🥲

sy dh settle dos 2 msa kandungan 26weeks..skrg dh 35weeks alhamdulillah baby pun membesar elok je, kurang sikit rsau bila dh lengkap vaksin

Lau ragu2 tnya doc dlu.. Sbb x smua org sama.. Saya dh ambik vaccine 3 hari lps 1st dos.. Alhamdulillah ok.. Tawakkal doa bnyk2

Câu hỏi liên quan