12 Các câu trả lời

tapi kadang tu petanda awal.macam saya 4 bulan lalu masa baru kahwin.saya nak makan masam2 ja,pastu teringin nak makan itulah inilah,loya xbikeh bau suami.saya check upt setiap kli rasa lain cam petanda hamil.tapi hampa.la ni alhamdulillah selepas 4 bulan baru disahkan hamil.la ni da 10 minggu.semoga ada rzeki kak nanti na 😊

sama2 😊

kita geng gi chek klinik lgi 😂😂 ktanya gastrik last chek upt pregnant dh 3 bulan 😅😅 bru perasan...hmmm sorryla nak...umi mn thu awk ada 😭 sorry sgt umi banyak buat aktiviti lasak sepanjang awk nk melekat dlm rahim umi 🤧🤧

mcm lapar sgt kn kak padahal dah mkn.. pastu kadang mcm gastrik sikit2 rasa mcm mencucuk2 pon ada

kalau sy la..nmpk macam2 samar gitu..xpe nti sis try cek upt lg..insyaallah doa byk2 akan ade rezeki sis😊😊..sy dlu mcm tu gak..tpi biar dlu n then repeat test alhamdulillah positif preg😂😂

jadi apa result sis? tertanya2 sy sb tgk sis da lebih seminggu post soalan yg sama. positif atau negatif ye. 😊

try cek upt lain lg 2 3 hari dari sekarang sbab samar sgt tu sis . guna air kencing pertama selepas bangun pagi ya sis

Tak nampak sgt sis. Kena cuba lagi 2 3 hari. Bacaan kena dalam 5-10 minit mcm tu. Kalau lebih, dah tak valid.

maaf,nampak mcm evapline...try upt lain pulak yea..semoga ada rezeki sis

cuba lagi dlm seminggu..nmpk jgk tu samar2..guna air kncing pg yg first

VIP Member

try seminggu lagi sis..rase nye ade tu

wah ttc 3thn.moge2 ade rezki ye amin