11 Các câu trả lời

betul doct pon ckp once samar dikira positive i pon camni sbb bacaan hcg urine kita x secepat darah,tapi if sis ade symptom cramp y terlalu cramp u need to see a doctor.if normal it's okei jaga diri jgn lasak2.nnti cek lagi another 2 days sbb sllu hcg akan menaik dlm mase 48 jam.

lahh yeke post naik lmbt ye

mcm sya Hari tu cek positive lah mula pertama scan doctor cakap kosong dua kali pun sama last kali ke tiga scan baru nampak beby cuma jantung masih blm kuat lagi sebab 2 mggu datang scan jantung je

Post ni naik lambat 😂. Alhamdulillah dah 3 bln lebih harini..Terima kasih ya 😘

saya sblom nie mula mula pun kabur.. saya repeat test lepas seminggu.. alhamdulillah result +ve.. sis kena jaga jaga waktu tempoh nie.. baru lagi nie

cuba test lagi. kalau mcm ni juga, yes positif. saya pun awal2 mcm ni juga kabur. kalau negatif mmg x de lgsg 2 line tu.❤

oh yekee 😆 maaf2 hehe anyway, semoga awk sihat selalu

mcm positif ni,tp mcm terlebih air kncing..nnti repeat lg sis,titik dlm 3-4titik je,jgn byk2 hehe

Post ni naik lambat sis 😂. Alhamdulillah dah 3 bln lebih harini..Terima kasih ya 😘

mcm +ve je. lg brapa hari boleh test lg. guna urine pertama masa bgn pg² tu.

hai,kalau macam ni confirm +ve?lewat priod 3hri

Congrats yes positive ni pekat ni sis hehe.

insyaAllah positive ❤️

Positif ni sis tahniah

In shaa Allah positif 😁

Post ni naik lambat hehe 😂. Alhamdulillah dah 3 bln lebih harini..Terima kasih ya 😘

Câu hỏi liên quan