35 Các câu trả lời

sya pn mnum..bby dlm prut dh 4 bln bru tau diri ni prgnt😭lps tu sya tk mnum dh..sya bnykkn mnum susu ngn mknn sihat ambil folic asid smua...skrg ank dh 2 tahun 🤣tnggu ank 5 tahun bru plan ada sec bby lgi

sya minum jer, makin perut dah masuk 6 bulan makin tu nyawa nak minum air kola je tiap ari. so far takda masalah setakat ni. sekarang dh masuk 8bulan. kkdg masih minum juga. tpi berpada la. hehehh

Ya😅😅minum air soya rasa tak puas, tambah lagi klau dh betul² rasa tu nak minum, selagi tak minum selagi tu rasa nak nangis🤣bila dah minum, bru puas hati.. sya perut sekarang dh masuk 8 bulan pun minum air gas. tpi kekadang dah. kekadang bila rasa nak.minum tu, smpai setin boleh habis.

Saya dh tahu mengandung pun ada minum air gas sekali dua sbb kdg2 teringin 🤣 insyaallah xde pape x bgus sbb dia manis je, bnyk gula nnt spike sugar level takut kena gdm 😁

betul2 air gas ni manis ...... terima kasih ya sbb kongsi pengalaman 😍 lega hati bila baca komen kat sini

Assalamualaikum ..saya nak tanya ..kalau ada turun darah sikit sikit tu normal ka tak ...rasa rasa kandungan saya ok tak ..risau laa ..bila pergi check dok cakap tak dak apa ...

saya pun bedal je hihi sampai 32week dh skg dari anak second smpi ank ke-5 ni skrg ,minum air gas tapi tak banyak la,, lagi lagi ade ais batu hihi jangan kecam yer ,mummy🙏

Sy sblm tau pregnant pun hampir hari hari minum energy drink (sebab sy pegi gym). Mmg tak sangka la nk pregnant sebab 2 mggu sblm tu upt mmg - ve. Tp skrg dh x minum dh la.

in sha Allah..selagi tak da bleeding, tak ada apa2..sy pun sebelum taw pregnant makan sushi bnyak sngat tmbah2 salmon mentah tu. takde bleeding apa2. now dh 31w

sedapnya sushi .. hihi ... harap2 kandungan saya baik2 je la .. terima kasih ya sbb share pngalaman .. lega hati saya bila baca

semoga baik2 saja .. masa ank 1st ,sy kluar spoting lps minum cocacola ..tp alhamdulillah ok je.. skrg ank ke 3 jadi craving sokmo .alhamdulillah semua ok saja .

Tahniah sis. Insyaallah takde masalah apa2. Cume lepas ni jgn amalkan sgt ye. Skrg pun musim raya rmai hidang kan air gas. Sy pun bnyk kali jgk minum air gas.

InsyaAllah takde pape sis. Sebelum ni sy pun pernah minum air gas 2 cawan sebab tak tau pregnant. Alhamdulillah takde apa2. Bila dah tau jaga pemakanan je

Câu hỏi liên quan