169 Các câu trả lời

Tahniah wak.. saya pon emgncy czer... 3 kali induce.. baby 3.75... bukaan dah 7cm... Menunggu lbh kurang 19 jam.. doctor x boleh tggu lagi... Takut Pape hal jd pada baby n ibu....rupenye by tersangkot kepa dekat pintu rahim..dengn Tali pusat terbelit..patut lah bukaan xde😁😁😁😄 Dengan air ketuban dah lame pecah.... Terus czer.... Xpe wak.. yg penting baby sihat n mak Pon sihat n slamat... Enjoy ur pantang k... Jgn stress2 tau

I am hikari..bleh share mcm mn doktor bleh bgtau bby sis normal dan bukan sprti yg didignose msa dlm kandungan..

Salam sis..tahniah ats kelahiran anak sis..maaf kalau sy bertanya,boley x sis kongsikan lgi bagaimana sis hadapi keadaan bila dpt tau yg baby menghadapi ventriculomegaly..sy bertanya sebab sy pn melalui keadaan yg sama di mana baby lam kandungan sy mengalami masalah yg sama..

sis anak lahir awal dari due sebab ventriculomegaly tu ke?

Tahniah puan. Anak sy jg diagnosed as ventriculomegaly.waktu lahir size ukur lilit kepala 37.5cm.now dah 10yrs old, growth as normal child.no need shunt.cuma the circumference of his head is bigger than normal size.

🥰🥰🥰... Kuasa tuhan kan.. Harap ada keajaiban utk masa yg akan dtng.. Aminn..

ᴀʟʜᴀᴍᴅᴜʟɪʟʟᴀʜ.. ᴛᴀʜɴɪᴀʜ ᴍᴏᴍᴍʏ.. sᴇʟᴀᴍᴀᴛ ʙᴇʀᴘᴀɴᴛᴀɴɢ... ᴍᴏɢᴀ ʙᴀʙʏ ᴍᴇᴍʙᴇsᴀʀ ᴍᴇɴᴊᴀᴅɪ ᴀɴᴀᴋ ʏɢ sᴏʟᴇʜ.. ᴄᴜᴛᴇ 👦

anak dimasukkan ke nicu sebab ventriculomegaly tu ke? ada apa2 jadi dkt baby ke sebab ventriculo tu? saya skrg pregnant 30w dr baru diagnos baby ada ventriculomegaly tu. risau sangat skrg ni

Saya pun sama pregnant 24 minggu, semalam scan doc ckp anak saya ventriculomegaly, saya pun risau sgt😌

Tahniah sis,sy pon bru bslin bby boy jgak,jam 1.45 pgi td...awal 5min dr bby sis.bby sy PON kna than nicu untuk pntau gula.sbb sy on insulin msa mgandung.smoga ibu dan bby sihat-sihat selalu

In sya Allah... Selamat berpantang ye sis.. 🥰🥰

VIP Member

Alhamdulillah, tahniah. Dah setahun dah umur anak hari ni kan? 30/12/2019 - 30/12/2020 Happy 1st birthday 👏🏻👏🏻👏🏻 #TAPsupermoms

Untung dapat skin to skin... Saya tak dapat walaupun emcs sebab demam 😭 hari kedua petang baru dapat jumpa anak sebab anak masuk hndu

Tahniah...slmg berpantang...smoga tabah ats ujian yg Allah berikan...moga ade keajaiban yg baik buat ank awk...ibu kne positif slalu ye...

Tahniah, mama, apa pun anggap ni ujian dari yg Esa, awk kuat sbb tu diuji, Insyaallah akan ada hikmah di sebaliknya.. mama kuat yer.

Câu hỏi liên quan