44 Các câu trả lời

VIP Member

Wslm..Sy pon sme mngndung kali ke 2 ni lgsung xde muntah² skrg da 6bln alhmdulillah syukur sgt ank 1st dlu mning sickness smpai trun berat bdn tkak loya spnjg hri

Tak jugak sis . Ada orang pregnant alahan teruk . Ada yang tk de alahan . Saya pun tkde alahan sis . Kira kita kena bersyukur lah tkde alahan . Huhu

Wassalam.normal je sis.mmg ade je yg pregnant smpai bersalin xde alahan pape lngsg.don’t worry.as long as perkembangan janin/baby dlm perut ok.

Saya pun cm tu sis,, kandungan 22mggu br dpt tau pregnant.. skg kandungan da 33 weeks..Dan smpi skg x muntah lgsg Alhamdulillah... Baby sgt aktif

VIP Member

Alhamdulillah syukur takde alahan, sy sampai skrg tak boleh bau dapur, pening nak muntah. Klu kat opis okay balik rumah je jadi nak termuntah

Normal sis. Saya pun memang takde alahan apa apa start tahu mengandung. Harap sangat takde langsung lah sampai bersalin nanti😅

Normal sis, i only had my symptoms after 4 to 5 months. Lain orang lain pattern, dont compare yourself and enjoy your pregnancy

sama lah sis, sya pon xda alahan... suami sya yg dpt alahan, dia trus xblh bau mknan seafood klu x dia akan pening n munth

Bersyukurlah tkde alahan . Saya time 1st trimester mmg lembik , nk cium bau masakkan pn tk blh . Dh 2nd trimester bru ok .

Alhamdulillah.. 🙂🙂🙂

Sy smpai nk masuk 8bulan ni xde alahan..alhamdulillah..jgn dimintak sis, takut tak tertanggung nnti 😊