1 Các câu trả lời

VIP Member

Waalaikumussalam, selain daripada solat hajat dan doa, cuba awk try search dan baca bahan bacaan yg positif. Selain membaca, menonton video positif di YouTube pun okay. Macam saya, kalau di social media mmg saya ada ikuti tokoh2 atau page yg postnya selalu buat saya rasa tenang, positif. Sebab untuk kekal positif ni, kita perlu jaga persekitaran kita juga. Pastikan kita disekeliling orang yg positif. Bahan bacaan dan tontonan pun mesti positif. Part tak boleh tidur malam tu, saya pernah lalui. Cara saya atasi, saya search di Youtube "Ruqyah for sleeping problem". Saya pasang dan dengar. Alhamdulillah, boleh tidur lepas tu. Semoga sis dipermudahkan urusan dan dapat atasi masalah susah hati dan sukar tidur. Aamiin 🤲🏻

trima ksih sgt atas nsihat.. mmg berguna n brmaanfaat. bila fkirkn blik..sy jd overthingking psl kndungan sbb sy trlalu byk mmbce artikel2 yg merepek tntg risiko2 yg boleh trjadi pd bayi dlm kndungan.. smpai sy trlalu mmikirkan kndungan sy.. wallahualam..sy harap smua yg xelok dijauhkn.. and sy hrp kndungan sy sihat .amin..