Pinjam mata ibu2, betul kan double line ?

Assalamualaikum, saya nak tanya ibu2 dalam ni .. mata awak semua nampak double line tak? Saya nampak double line tapi kabur.. Tangan Dah mengigil ni 😅 Sebab tak berapa nak ready.. anak pertama baru umur 3 tahun lebih.. tahun depan 4 tahun.. anak ke 2 baru je masuk 2 tahun.. tiba2 nak dapat adik pulak 😅 baru plan dengan husband, anak pertama sekolah baru boleh ada baby lagi.. tapi tak apa lah rezeki dah datang awal , alhamdulillah.. walaupun masih trauma sebab pengalaman anak pertama & kedua yang berbeza dan menakutkan 😭 doakan semoga anak kali ni dipermudahkan urusan bersalin saya.. saya nak tanya dekat mak mak berpengalaman..anak pertama minum susu tepung ,jadi xde pengalaman menyusukan anak.. anak ke 2 Breastfeeding sampai skrg, dah cuba wean off tapi tak berhasil .. boleh ke dia menyusu sambil kita mengandung anak ke 3 ya? Ada ap2 masalah tak? Lepastu kalau nk bukak buku pink umur kandungan 12 week boleh kan ? Sebab anak pertama & ke 2 dlu xde masalah masa mengandung.. kena bawak apa ya ? Buku pink anak ke 2 je kan ? Anak pertama punya buku pink kena bawa ke ? Tq jawab.. #pleasehelp #bantusharing

Pinjam mata ibu2, betul kan double line ?
Hãy là người đầu tiên trả lời