8 Các câu trả lời

VIP Member

hvs tak sakit,ngilu je. ikut tips ni time doc nak masuk hvs tarik nafas panjang2 dan jangan keraskan otot,lembutkan . baru u rasa tak sakit. nak buat hvs kena rileks tak boleh gelabah,kalau fikir takut badan u pun tak boleh nak bg kerjasama. semua atas mentality .

Cuba sis minum air barli banyak2. Minum air sireh. Rendam punggung dengan air sireh n garam bukit suam. Minum air masak banyak2. Cuba kaedah alternatif dulu. Kalau x hilang, sis kene g klinik jugak

Alhamdulillah keputihan dah okay. Saya guna sabun sireh suzyhoney

Waalaikumsalam. Better sis gi hosp. Sis nak sakit sekejap ke nak anak yang effect nanti. Tak sakit mana pon sis. Nurse tu seluk cepat2 je. 😇

Oh tak saya dah bersalin. Kena keputihan ni lepas habis pantang. Tu lah tangguh pi klinik sebab takut muncung itik tu 😅

Infection kuman tu sis rasanya. Boleh try pegi klinik dulu. Biasanya doktor akan bagi ubat biji mati kuman masuk kat bwh sendiri je. 😬

Doc bagi ubat tapi tak effect pown. Saya pakai sabun sireh suzyhoney alhamdulillah okay dah

Sye dlu prnah ggur so die msuk muncung itik tu..skit la jgk sbb bnda tu keras.

Petua dye kn rilek n jgn kemut waktu mcung itik to masuk

Msih ke sis? Saya pun mcm tu.. Risau plak.. Knpa ey..

Oh yeke 😅 sy pun kdg2 konpius.. Hjau ke kuning.. Sbb urine saya mmg kuning.. Maybe sbb kurang mnum air..

Yes mncung itik tu bikin takut

Aah tapi kat kk dia guna yang plastik so tak sakit sangat

Câu hỏi liên quan