43 Các câu trả lời

VIP Member

sy xde alahan smpai skng dh 12weeks..cuma rasa loya je, xde pula muntah2..letih je nk baring je 😁😁 bagus xde alahan...kalo ada alahan xleh nk wt apa dh

Kadang2 ada org masuk 2 bulan g tu baru ada alahan... Tidak semua org sama sis... Mcm saya 6w ke 13w saja ada Mual2, pening2 g tu tapi lepas tu ok saja....

Saya dah buat upt smlm mmg positif, ptg td pg confirm dkt doc dah cnfrimkan sy pregnant 5 week.. Rasa sakit belakang mmg ada. Alahan pun sy tak ada.

Sama macam sy sebelum dpt tau preggy tu...mmg xde alahan ape2 masa mula2...cuma sakit bawah perut dgn pinggang je masa tu...

VIP Member

Klau nak conform lg sis.. Bole dtg ke hospital berdekatan.. Utk mmastikan sis mngandung, dn sis bole tnya dktor soalan2 yg sis nak thu tu..

Ye sis nnti nk ke klinik jmpa dokter

Mcm sya time preggy lah till now..12weeksalhmdllh tkde alahan truk hnya mual sikit dan klperut kembung dada jd besar..

Hi, alhamdulillah kite sama. Buat masa ni mmg x rsa pape. N hope berterusan la, dan smg dimudahkan semuanya 🥰🥰🥰

VIP Member

sama lah gn sya.. tp ade jgak muntah ii n sakit kepale.. tp paling kerap sakit kepale n tak boleh telan mkanan..

VIP Member

Saya dh 9 weeks.. Alhamdulillah tiada morning sickness dan sebarang alahan.. Yg ada mual² jek tp sekejap.

Setiap org x sme cre pmbawakan mgadung.. baik awk gie kk area tmpt awk.. check upt kt nurse n scan..

Câu hỏi liên quan