91 Các câu trả lời

Nak let go sebab tak boleh nak minum. Nak minta bayar untuk susu anmum tu RM10 dgn postage RM10 je. Sesiapa nak boleh drop number nnt sy ws. Serious buyer only.

sy minum yg krg manis perisa coklat. ok je xde gdm so far. x manis pun. rasa je mcm tu sbb vitamin B. skrg pregnant 5m naik 2kg je 🤭risau plak sbb xnaik

Super Mum

Klu sy, nurae x suggest susu ibu mngandung sbb ad kandungan gula yg tggi... So dorg suggest fresh milkbn susu slain susu ibu mngandung #TAPSupermoms

law y asli ni x boleh nk minum beli y rasa coklat sis..saya pon mula2 minum y perasa asli tapi tekak x boleh nk terima jadi saya beli y perasa coklat

VIP Member

Saya minum nie jugak. Tapi dah tukar ke perisa coklat punya. Perisa original tak berapa nak kena dengan tekak. Susu dutch lady pun saya minum

VIP Member

waalaikumussalam..ok je.. sya minum ni hb cantik je tiap bulan..xpernh drop n kaki pun xrasa cramp.. tpi sya minum yg kurang manis punya

sy mnum skali ja, rsa xsedap..bg sy masin susu tu.. skrg nie sy just minum susu biada ja.. slalu mnum farmfresh kurma..sedap xmanis sgt

Boleh nak minum susu ni tp doktor sarankan jgn sbb gula banyak boleh jadi baby besar dlm kandungan.. Berdasarkan pengalaman saya.

sy mnum ni smpi 24week je, lps tu xleh masuk da, mgkin jemu kot baby, now sy cube tukr pada enfamama.. bru 2mggu mnum.. now sy da 26week

sya pun ambek enfamama oke jr ssuai yg hb low

Sy minum susu kambing lazz perisa chocodate. Sedap! Seorang bukan peminum susu kambing tp bole tahan minum ni sbb xde bau lgsg.

Câu hỏi liên quan