38 Các câu trả lời

VIP Member

Saya 10 weeks dh kena minum air gula sis..myb sb ada history famili ada kencing manis kot plus faktor umur saya mengandung di usia 40thn.🌷

sy lagi awal 10 mggu da kne mnum.mcm sy fmly ade kncing mnis sbb tu dia nk tgk gula dlm drah kita..based on kturunn kita..dia ade tnye kn

sy pun mnum awal gk.. hr rabu ni nk mnum kali kedua pula🤭😆😅 semoga sy lps la utk mnum.. sebb kali pertma repeat 2x😖

Sy 9week dah kena minum kalau buka buku awai kena minum awai la..faktor umur slrng ni umur 27 ke atas kena minum air gula

dgr kata skrg mmg nk kene minum awal daa . lagi2 ibu berusia 25 msa preg . sy 12w daa minum n family xda sejarah pn

Saya anak first 20minggu baru minum Ya second ni 28minggu nanti baru minum sbb family xdak yg ada kencing manis

Bmi over, umur 25 ke atas & sejarah family. So far ni je yg biasa saya dgr. Hihi. Alahai air gula. 😆😆😆

Klu p kk mmg start awal kna minum air gula,klu p klinik swasta dlm 6@7bln kandungan br kna minum air gula.

Klu Ade sejarah fmly ada kncing manis,xpun berat naik.. nnt time mnum air gula tnya la nurse tu sbb apa..

Sy pon mnum air gula awal...sbb brat da overweight mse ngndung 1st.. Klo ikot umur xpyh mnum sptotnye...

Câu hỏi liên quan