18 Các câu trả lời

Saya pun beli jugak libresse disposable panties ni, yg kotex pon ada. Saja nak try sb product baru dan nampak berguna untuk maternity walaupon dia branded as night time use. Saya pakai sofy 42cm long. Tak risau bocor. Tak pernah bersalin lagi, tp rasa2 ok je kot dua dua jenis pad ni.

Last time sy bsalin, sy bwk yg kotex overnight pad, nurse xnk. Dia suh asben pegi beli yg maternity punya. Sbb maternity pad tu lagi sesuai & selesa utk yg baru bersalin sbb lembut. Tp kalo da smpai rumah, then baru blh pkai overnight. Betul gak ckp nirse tu

disposable panties tu sgt2 recommended !! Sy jenis yg Tak reti pakai pet yg tak de wing.. lagi pulak lepas bersalin mmg byk darah nifas keluar.. alhamdulillah, menyenangkan para ibu utk tidur malam n Tak perlu risau pet bocor 😂

1st baby pakai maternity pad yg jual kat watson,tapi dia tebal n sakit bila kita duduk sebab tekanan kat jahitan tu. Ade sorg kakak anak 5 suggest kan pakai yg librase overnight yg besar tu..tipis n selesa pakai. Baru xsakit bila nk duduk

Pada saya pakai pad yg overnight maxi tu lg senang drpda pkai jenis tu. sebab satu mahal..keduanya darah kita banyak mmg kena kerap tukar pad sbb kalau x akn rsa xselesa. Tp terpulang la. Lagi pun sis, 1 pack tu ada 2 keping je..

Wslm. Sy pakai maxi night secure (wing) 32cm libresse. Selesa dan yakin. Cuma right after delivery dr bg maternity pad 2 keping kena pakai. Tp lepas naik ward mdi pki pad libresse. Semoga dipermudahkan urusan puan

Saya pakai maternity pads autumz. Tapi pada saya takde beza pun dengan overnight pad biasa. Pakai overnight pad pun tak lama. Seminggu je darah banyak. Lepas tu boleh pakai pad maxi biasa.

Saya guna pad libresse yg 32cm tu je..darah nifas dlm 1-3hari je byk..pastu keluar sikit2 mcm darah period. Saye suka pkai yg biasa je sbb senang nk msuk keluar toilet

Sy x tau ag...sb 20/6 due date.sy selesa nk guna kotek je yg panjang sb period sy awal memang byk jgk

VIP Member

Saya pun pakai y ni, selesa nak bergerak memang yakin takkan bocor even banyak, takyah pakai panties dah, and takyah basuh panties, sarung dia je 😉

VIP Member

Libresse over night yg wing mmg selesa pakai utk pantang... dia mmg panjang dan besar.

Câu hỏi liên quan