49 Các câu trả lời

Sy makan Zincofer sebelum tdo. Tu je cara nak elak muntah. Boleh makan hati ayam juga, jambu, sayur daun hijau mcm bayam , amalkan delima pun better . Makan buah dia tu.

sma lah sya pun mkn sblm tdo klau mkn siang mmg kpla sakit mntah xlrat nk buat kje mkn obimin pun sma mmg kna mkn sblm tdo

Sama sy pon mcm tu...setiap kli makan mst muntah..da bgtau doc,katanya normal..pelik jgk kn..tp dah xtau nk bt apa lg..telan jela smp hbis...nt next appoiment nk tnta doc lg..

Sy pon xblh amik iberet , zincofee.. Hosptl xprovide maltofer. Kne beli. Tnye Dr brpe bji kne amik. Sy skli shri je. Hb sy trun naik.. ni da 8m bt blood test pon anemia lg🤭

try minyak kelapa d'aura perisa rasberi tu...HB saya dari 10 naik 12.9 ..dalam tu semua dah cukup kalau xleh makan ubat KK...cuba consume minyak kelapa d'Aura

try ambik maltofer.. yg ni pill chocolate yg chew.. sedap.. and ambik makanan yg tambah darah.. Bayam, beetroot, dragon fruit, ikan bilis, kerang and etc

Sis sya x makan apa2 ubat dr kk sebab semua muntah balik..tp hari2 sya makan jambu batu dr awal pregnant smpi 7 bulan ni..hb alhamdulillah cantik 12.3.

try makan maltofer, cari kat farmasi. ubat tu kunyah rasa coklat, sy amalkan tu masa pregnant dulu. sebab zincofer sy tak boleh telan

saya dulu hb tk naik tinggi tk turun saya minum callamilk dgn pati delima setiap pagi dan malam bila p check esok pagi hb naik elok cantik

boleh cuba makan waktu malam..sebelum tidur..atau lagi baik waktu awal2 pagi pukul 1 @ 2 pagi..then sambung tidur..takkan ada rasa loya

try makan maltofer sis. saya dulu makan maltofer alhamdulillah hb cantik sampai bersalin. sbb saya dulu mkn zincofer mmg auto muntah.